2015 Gelin Çiçeği Modelleri

2015 Gelin Çiçeği Modelleri

Gelinin aksesuarları saymakla bitmez. Göze çarpanlardan sadece biridir gelin çiçeği. Taze çiçeklerden yapılan bir buket çiçek son yılların en fazla tercih edilen gelin çiçek modellerinden biridir. 2015 gelin çiçeği modelleri daha çok canlı çiçeklerden oluşuyor.

2015 Gelin Çiçeği Modelleri İncelemesi

2015 Gelin Çiçeği Modelleri Canlı Çiçek
2015 Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz gelinlik ve bembeyaz çiçeklerden yapılmış gelin çiçeği her zaman klasik düşünen insanlar için geçerlidir. Ancak gelinlik renklerinin de değişmesiyle gelinle alakalı tüm aksesuarlar tasarımlar da renklendi diyebiliriz. Gelin çiçeği modelleri de bu renklenen parçalar arasında ilk sırada. Canlı çiçekten yapılan buketler renkli çiçeklerden oluşturuluyor. Eğer çok uçuk kaçık bir gelin değilse istediği makul renklerde çiçekler bulup bir buket hazırlamak kolaydır. Ancak siyah, mavi, mor ya da daha değişik bir renkte çiçek isteği biraz işi zora sokabilir.

Canlı 2015 Gelin Çiçeği Modelleri
2015 Gelin Çiçeği Modelleri

Benim en çok hoşuma giden 2015 gelin çiçeği modelleri, genelde canlı buketten yapılan çiçekler oluyor. Sonuçta bu çiçekleri düğün boyunca elinizde taşımayacaksınız. Fakat çok gerçekçi modeller de bu yıl dikkat çekiyor, canlı olmasa da canlı gibi duruyor. Düğün sonunda elinizden çıkaracağınız bir çiçek olması dolayısı ile canlı seçmeye bilirsiniz, bu tamamen size kalmış. Şunu da söylemem gerekir canlı buket taşıyacaksanız aynı çiçeklerden bir de gelin başı tacı yaptırabilirsiniz, son yıllarda popülaritesini arttıran gelin tacının başında bu modeller geliyor.

2015 Gelin Çiçeği Modelleri
2015 Gelin Çiçeği Modelleri

2015 Gelin Çiçeği Modelleri Galeri

Gelin çiçek modelleri, çok fazla seçeneğe açık bir sektör. Çünkü dantel, kurdele, boncuk, inci, taşlar her türlü küçük aksesuarla zenginleştirilebilir.

2015 gelin çiçeği modelleri için seçilmiş çok özel gelin çiçek modellerinden bazıları şöyle:

Bu yazı 27.09.17 tarihinde güncellenmiştir.

İlginizi Çekebilir :   2016 Yakma Abiye Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status