2015 Panço-Pelerin Modelleri

2015 Panço-Pelerin Modelleri

Kar kış tam da bastırmadan triko hırkalardan ince montlara ya da pelerin ve panço gibi kıyafetlere ihtiyaç duyuyoruz. 2015 sensinin pelerin seçenekleri de oldukça fazla ve pançodan daha fazla dikkat çekiyor. Aslında pelerin ile panço arasında da çok büyük fark yok; pelerin modellerinde kolları dışarıya çıkaracak kesimler var ancak panço biraz daha çocuk kıyafeti gibi geliyor kulağa. Pelerin ise daha kadınsı bir kıyafet olarak düşünülüyor. Hazırladığımız galeride hem panço hem pelerin modellerini görmeniz mümkün.

Tesettürlü bayanların da oldukça fazla tercih ettiği pelerin modelleri arasında en çok uzun pelerinler öne çıkıyor. Yine 2015 yılının yelek, ceket,manto gibi dış giyim parçalarında çok kullanılan keçeler de pelerin ve panço modellerinde oldukça sık kullanılıyor. İnce keçe pelerin modellerine rastlamak mümkün. Yaşadığınız yer ve yöreye göre kumaş kalınlığını kendiniz belirlemeniz gerekir.

Genellikle koyu renk olan dış giyim ürünlerinde 2000’li yıllarda koyu renklerde takılıp kalınmıyor. Dilediğiniz rengi bulmak kolay; bu açıdan pelerin ya da panço alırken de farklı renk seçenekleri önünüze çıkacaktır. Sade düz renklerin yanında kaz ayağı desenli pelerin modelleri, kareli pelerin modelleri, düğmeli panço modelleri, deri detaylı modeller de dikkatinizi çekebilir. Bunların yanı sıra kol ağızlarında ve yaka kısmında kürk detayları olan panço ve pelerin modelleri de oldukça fazla rağbet gören modeller arasındadır. Sözü fazla uzatmadan 2015 pelerin ve panço modellerine bir göz atalım :

 

İlginizi Çekebilir :   2016 Aker Çiçekli İpek Eşarp Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status