2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri

2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri

En mutlu günümüz için her şeyin kusursuz olmasını isteriz. Söz, nişan derken sıra düğüne geldiğinde gelinlik, damatlık tüm hazırlıklar bugün için hızlanır. 2015 Tesettür gelin başı modelleri taşlı, çiçek desenli ve inci desenli modelleri ile bu yıl çok farklı.

Gelinlik saflığın simgesi olarak beyaz ve krem rengi tonlarında istenilir. Beyaz saflığın temizliğin simgesi olduğu kadar kefen rengidir de. Baba evinden çıkan kızların “öyle mutlu ol ki evlenirken beyaz gelinliğin ile girdiğin bu evden ölünce beyaz kefenle çık” diyerek bir benzetme de yapılır bizim geleneklerimizde.

2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri

Gelelim gelinlik için en önemli detaylara.. Öncelikle gelinlik modelleri ilk sırada gelir. Tesettür gelinlik modelleri için önceki yazımızdan tüyolar alabilir kendinize uygun tesettür gelinlik modelini seçebilirsiniz.

2015 Tesettür gelin başı modelleri ise gelinlik modeliyle uyum isteyen, gelinin en çok bakılan ve en önemli parçasıdır.

Tesettür Gelin Başı Modelleri 2015
2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri

2015 Tesettür gelin başı modelleri, artık bir sektör haline geldi diyebiliriz. Çünkü artık tesettür gelin başı yapmak için bile ayrı kuaför ve güzellik salonları mevcut. Bu iş için eğitim almış, çeşit çeşit tesettür gelin başı modeli yapan kuaförler ve tasarımcılar var.

Önceki yıllarda şal modeli daha sık kullanılırken şimdilerde türban modeli de çok kullanılıyor. Artı olarak gelin başı için başörtü aksesuarları da çok sık tercih ediliyor. Bu akım belki de Hürrem Sultan ın saçına taktığı taçlar, zincirlerle bir anda fazlalaştı.

Tesettür Gelin Başı Modelleri
2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri

2015  tesettür gelin başı modelleri için bir kaç örnek derledim, size fikir vermesi açısından göz atalım bunları galeri halinde sunuyorum. Bu yıl taşlı ve işlemeli modeller ön plana çıkıyor. Bu modellerden bazıları çok sade olsa da çoğunluğu çok süslü taşlı modellerden oluşuyor.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Topuz Tokası

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

2017 Tesettürlü Gelinlik Duvak Modelleri

Çok çeşitli modelleri görebileceğiniz videoyu ve galeriyi aşağıda veriyorum, hepinize iyi seyirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status