2015 Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri

2015 Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri

Gelinlik tüm kadınların en çok giymek istedikleri kıyafettir hiç şüphesiz. Tüm kız çocukları küçükken gelinlik giymenin hayalini kurarlar. Düğünlere gittiklerinde ise gelinin duvağını tutmak için yarışırlar. Gelinliğin tamamlayıcı parçası şüphesiz gelinlik duvak modelleri olmaktadır. 2015 tesettür gelinlik modelleri bir çok yeniklik ile birlikte bizlere sunuluyor.

Işlemeli Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri
2015 Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri

2015 tesettür gelinlik duvak modelleri, kısa, uzun, yere yakın gibi pek çok seçeneği mevcuttur. Önemli olan zevkinize, boyunuza, gelinlik modelinize ve saç şeklinize/türban tasarımına göre bir duvak seçimi yapmaktır.

2015 Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri Galeri

Bu yıl çok çeşitli modelleri olan gelinlik duvak modelleri, uzun kuyruklu, kısa, pilseli, dantelli, işlemeli modelleri ile dikkat çekiyor. Özellikle gelinlik tipinize göre seçeceğiniz tesettür gelinlik duvak modelleri için aşağıda ki galeriyi incelemeniz de fayda var.

Taşlı 2015 Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri

Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri
2015 Tesettür Gelinlik Duvak Modelleri

2015 tesettür gelinlik duvak modelleri arasında en popüler parçalardan birisi olan taşlı model farklı seçenekleri ve yeni tarzı ile gelin adaylarının hayallerini süslüyor. Bu yıl çok moda olan bu modeli gelinliğinize uygun olarak yaptırmanız mümkün olacaktır.

2015 tesettür gelinlik duvak modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise tesettür bağlama yani gelin başı modeliniz olacaktır. Gelin başı modelinin duvak modeli seçiminde önemi büyüktür. Bu sebeple kuaförünüzle konuşup gelin başı konusunda ortak yolu bulmaya çalışın. Çünkü gelin başı gelinlik duvak modelleri için en önemli konudur.

Aşağıda 2015 tesettür gelinlik duvak modelleri ile ilgili video gösterisi halinde bir slayt sunacağım. Yorum yapmayı lütfen unutmayın. Birde bu yazımdan farklı olarak aşağıda görebileceğiniz tesettür gelinlik modası hakkında yazılarımı sizlerle paylaşacağım, bu linklere tıklayarak istediğiniz konuya gidebilirsiniz.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettürlü Gelinlik Duvak Modelleri

Bu yazı 22.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

İlginizi Çekebilir :   Osmanlı Moda 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status