2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

İlkbaharın gelmesiyle başlayan ve kışın başlamasına kadar devam eden nişan, kına ve düğün gibi özel günlerde giyilecek kıyafet seçimlerinde özellikle gelin adayları genele olduğu kadar ayrıntılara da önem verirler. 2015 tesettürlü nişanlık eşarp modelleri üzerinde taşıyacakları tesettürlü nişan eşarp modelleri gelin adaylarının hassas olduğu en önemli noktadır. Bu özel ve unutulmayacak günlerde kıyafet seçimi, eşarp seçimi ve aksesuar seçimi dikkatle incelenmeli ve şıklığın yanında rahat olmasına da özen gösterilmelidir.

2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri
2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri İncelemesi

2015 tesettürlü nişanlık eşarp modelleri modasına bakılacak olursa pek çok farklı modeller karşınıza çıkacaktır. Renk olarak ağırlık açık renkler, somon ve pudra rengi, mint yeşili, toz pembeler ve krem rengi de vazgeçilmez nişanlık modelleri renkleri arasında sayılabilir. Bu yıl nişanlık eşarp modellerinde çok çeşitli birbirinden farklı renkleri görebiliriz.

2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri Açık Pembe Model
2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

2015 Tesettürlü nişanlık eşarp modelleri üzerine yapılan çok fazla sayıda tasarımda nişanlık eşarp bağlama şekilleri vardır. Taşlı eşarp modelleri, inci süslemeli olanlar ve bu sene oldukça fazla kullanılan dantelli eşarp modelleri bulunur.

2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri Galerisi

2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri Taşlı Model
2015 Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

Benim en sevdiğim 2015 tesettürlü nişanlık eşarp modelleri arasında seçtiklerimi yazı sonunda ki galeride sizlere sunacağım. Açık renkli nişanlık modelleri için yapılan tesettür nişan eşarpları için aralara lame denilen altın iplerle işlenmiş taşlı ya da tüllü detaylar çok moda. Ayrıca tüller, püsküller ve inci ve taşın bir arada kullanıldığı eşarp modelleri de bu yıl revaçta.

İşte karşınızda 2015 tesettürlü nişanlık eşarp modelleri örnekleri, hepsini galeri de veriyorum ayrıca slaytlı videoyu da izleyebilirsiniz.

Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

2016 2017 Sonbahar Kış Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri için Tıklayınız

( son güncelleme : 02/10/2017 )

İlginizi Çekebilir :   Şalevi Deluxe Serisi Şallara Bayılacaksınız!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status