2016-2017 Gelin Ayakkabısı Trendleri

2016-2017 Gelin Ayakkabısı Trendleri

Yaz ve sonbahar ayları, düğün sezonu olan dönemdir. Evlenecek olan bir çok çift düğününü bu aylarda yapmayı tercih eder. Yazın ışıltısı, yeşilliği ve sıcacık havası ile cıvıl cıvıl bir düğün için ideal aylar iken, sonbaharın romantik ve aşk dolu havası da düğün için oldukça uygundur.

Düğün için tüm hazırlıkların önemi büyüktür fakat gelinin hazırlıklarının ayrı bir yeri ve önemi vardır. Gelinlikten çiçeğe, aksesuarlardan ayakkabıya kadar her seçim, hazırlık aşamasını oluşturur. Aylarca süren bu hazırlıkların kusursuz olması için her şey ince ayrıntısına kadar düşünülür. Bu seçimlerden biri de ayakkabıdır. Her ne kadar gelinliğin altında görünmeyecek diye düşünülse de gelin için ayakkabı seçimi oldukça önemlidir.

2016-2017 Gelin Ayakkabısı Seçimleri

Her yıl değişen ayakkabı modası, bu yıl da farklı modelleri bizlere sunuyor. Gelin ayakkabı modelleri de her yıl ve her mevsim farklılık gösteriyor. 2016-2017 yılında da karşımıza farklı işlemeler, dokular ve tarzlara sahip ayakkabı modelleri çıkıyor.

1

Vazgeçilmez Model; Stiletto

Günlük yaşamın vazgeçilmez modellerinden biri olan stiletto ayakkabılar, bu sezon gelinler için de vazgeçilmez oluyor. Stiletto ayakkabılar düz renkler yerine taş işlemelerden, tül detaylardan oluşuyor ve gelinlere oldukça yakışan modeller oluyor.

2

Topuklara İşlenen Taşlar

Gelin ayakkabılarında bu yıl en trend tasarım topukların farklı desen ve boyutlardaki taşlar ile işlenmesi. Bu işlemeler ayakkabıları sıradanlığın dışına çıkartarak farklı bir görünüm ve hava katıyor. Nikah, düğün ve kına gecesi için ideal modellerden olan taş işlemeli stilettolar, düğünlerin dışında davetlerde veya özel gecelerde giyilebiliyor.

3

Pastel Tonların Zarifliği

Gelin ayakkabılarının beyaz veya krem olması yönündeki kalıplaşmış düşünceler 2016 ve 2017 yılının modası ile değişime uğruyor. Bu sezon en çok ilgi gören gelin ayakkabısı modelleri pastel tonlardan oluşuyor.

İlginizi Çekebilir :   Armine 2016 Tunik Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status