2016 Armine Eşarp Modelleri Video

2016 Armine Eşarp Modelleri Video

2016 Armine eşarp modellerini resim galerisi olarak paylaşmıştık. Resimden incelemeden görmek isteyen siz değerli okuyucularımız için armine eşarp modelleri video uygulamalı gösterimini paylaşmak istedik. Büyük çiçek ve gül desenlerinin, vazgeçilmez geometrik desenlerin hakim olduğu bu büyüleyici eşarp koleksiyonunda eşarplara bakar bakmaz Armine şıklığını bulacaksınız.

Armine Eşarp Modelleri Video
Armine Eşarp Modelleri Video

Armine eşarp modelleri video uygulamasında göreceğiniz üzere kısa bir eşarp uygulaması ile farklı bir eşarp bağlama stili göreceğiz. Bu modeli çok beğendiğim için sizlerle de paylaşmak istedim. Genelde Arap ülkelerinde ki bayanlar bu şekilde eşarp bağlasa da günümüzde bu modelleri dışarıda da görebiliyoruz.

Dik Pembe Küçük çerçeve
Armine Eşarp Modelleri Video

2016 eşarp modelleri içinde yer alan renkler ve desenlerin de bulunduğu bu eşsiz koleksiyonda yağ yeşili, mor, bordo, açık maviler ve kahve tonları sıkça kullanılmış. Armine kalitesi ve ipek eşarp rahatlığıyla kaliteyi uygun fiyata Armine eşarp satış noktalarında bulabilirsiniz.

Armine Eşarp Modelleri Video Uygulama 

Kısa Tip Eşarp Bağlama
Armine Eşarp Modelleri Video

Yazı sonunda vereceğim video arap tarzı eşarp bağlama stilini anlatıyor, gerçi bu tarz modelleri son zamanlarda ülkemizde de görür olduk. Bu model daha çok dikdörgen tipi ipek eşarplara daha uygun bir model olarak öne çıkıyor. Son zamanlarda bu tarz videolar paylaşıyorum, daha fazlasını görmek istiyorsanız altta verdiğim linklerden birisine tıklamanız yeterli olacaktır.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

2016 Eşarp Modelleri için Tıklayınız

Kısa Tip Eşarp Bağlama Yöntemi

Armine eşarp modelleri video uygulamasında vereceğim bu model genel olarak kısa tip eşarplara uygun olmaktadır. Ayrıca bu model daha çok ipek modellere özgü bir modeldir. Bu modeli beğenmediyseniz üstte verdiğim linklerden kendinize yakışan bir eşarp modeli seçebilirsiniz. Lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz her türlü şeyi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Armine Karışık Renkli İpek Eşarp 2017 Modelleri

İşte armine eşarp modelleri video uygulaması, benim sevdiğim bir model fakat çok kullanılan bir model değil. Bu sebeple size farklı gelebilir. Bu modeli güzel bulmuyorsanız mutlaka üstte verdiğim eşarp modelleri uygulamalarına bir göz atın derim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

    • Merhaba Yıldız,
      Şu an için herhangi bir ürün satışı yapılmıyor sitemizde.yalnızca eşarp markaları ve tesettür giyim markaları ürünleri hakkında bilgi ve ürün görsellerini paylaşıyoruz. Ancak ilerleyen zamanlarda ürün satışı yaptığımızda seve seve yardımcı oluruz sizlere.. iyi akşamlar dileriz..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status