2016 Gelin Çiçeği Trendleri

2016 Gelin Çiçeği Trendleri

Gelin çiçeği, gelinlik seçimi kadar önemlidir ve gelin için büyük öneme sahiptir. Çiçek buketi gelinin hem gelinliğine hem de düğün temasına uygun olarak tercih edilmeli ve seçilmelidir. Özellikle yaz aylarında genellikle farklı renklerde gül ya da kır çiçeklerinin kullanıldığı gelin buketleri, gelinler tarafından büyük ilgi görüyor.

Gelin çiçeği, isteğe göre yapay veya canlı çiçeklerden oluşabiliyor. Son yıllarda yapay çiçekler yerine canlı çiçekler kullanılıyor. Özellikle lavanta, her çiçek buketinde olan bir türdür. Lavanta, tek başına bir buket olarak kullanılmasa da diğer çiçeklerin arasına sıkıştırılır ve güzel görüntü katması için eklenir. Mor ve lila rengi ile lavantalar, görüntüsü kadar kokusu ile de mükemmeldir.

Canlı Renkler Kullanın

Çiçek buketlerine farklılık katmak için birbirinden farklı renkli çiçekler bir araya getirilerek dikkat çekici ve farklı bir gelin çiçeği hazırlamak mümkün oluyor. Pembe, mor, mavi ve yeşil renklere sahip çiçeklerden oluşan bir buket hem şık hem de marjinal bir görünüm yaratacaktır. Satın alınan gelin buketlerinde en çok kırmızı ve beyaz tonları kullanılırken 2016 yılında bu renkler yerini pembe ve mavi tonlarına bırakıyor.

62664ffab17cb4def9fad807963d90b1-horz

Konsepte Uygun Çiçekler Seçin

Farklı çiçekleri tercih eden gelinlerin ilgisini çeken karışık buketler, gelinliğin modeli kadar düğünün nerede yapılacağına ve temasının ne olacağına göre de değişir. Pembe ve mavi renklerinden oluşan buketler sahil veya kır düğünleri için idealdir. Konsepte uygun olarak rengarenk bir görünüm oluşturur hem de dikkat çekicidir. Salon düğünleri daha klasik olduğu için gelin çiçeğinde de bun uygun olarak kırmızı ve tonlarına yer verilmelidir. Böylelikle çiçek, ortama uygun olacaktır.

8a2bf9e72ed30221ffb2b6d5314a627c-horz

İlginizi Çekebilir :   Setrms Abiye Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status