2016 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

2016 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

2016 yılı dantel yılı olacağı sinyallerini çok önceden vermişti. Her kıyafette, her aksesuarda, çanta ve ayakkabılarda dantel şıklığı göreceğiz. Ancak tamamı dantel olmayacak; dantel detayları olacak. Gelinliklerin duvak uçlarında, kol ağızlarında ve yakalarında ya da gelin ayakkabılarının topuk üstü kısımlarında danteller göreceğiz.

2016 Gelinlik Modası, hemen bir önceki yazımız, henüz bakmadıysanız şiddetle tavsiye ediyoruz. Gelinlik ayakkabı modelleri 2016 yılında gelinlerin tercihine göre değişse de babet gelin ayakkabıları dantel, inci ve taşlarla süslenerek gelinlik altına uygun halde ve daha rahat bir düğün geçirmek isteyen gelin adaylarının tercihi olmaya devam ediyor. Ancak topuklu, yüksek topuklu ve platform ayakkabı tercihi yapan gelin adayları için daha fazla seçenek var. Çünkü topuklu ve platformlu ayakkabılarda daha fazla alan olduğu için süslemelere daha müsait. Büyük kurdaleler takılan yüksek topuklu ayakkabılar var mesela. Taşlarla süslenen, inciler dizilen ve gelin damat isimlerinin yazıldığı özel tasarım gelinlik ayakkabıları var.

2016 yılında da isimli gelinlik ayakkabı trendi bitmeyecek. Genellikle o güne özel giyilen ve bir daha pek fazla giyilmeyen gelinlik ayakkabıları, madem düğüne özel, o halde isimli gelin ayakkabıları olması da daha mantıklı geliyor aslında. Hiç olmazsa hem gelin hem damat için bir hatırası ve isimlerinin birlikte olduğu bir ayakkabı var ortada.

Dantel modası 2016 gelinlik ayakkabı modellerinde de sıkça karşımıza çıkacak. Hatta ara ara sıralı dantelli gelinlik ayakkabı modelleri daha fazla ilgi görüyor. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi transparan tül kısımları olan gelinlik ayakkabılar da yine gözde olacak. Taşlı ve incili gelinlik ayakkabı modelleri ise bir klasik olarak devam edecek.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Alırken Renk ve Desen Seçimi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status