2016 Tesettür Abiye Modelleri

2016 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye modelleri, 2016 yılında düğün, nişan, kına, söz, mezuniyet ve diğer tüm özel günler için özenle hazırlanıyor. Abiye koleksiyonları -genel anlamda- tesettür kapsamında değil moda kapsamında çalışmaya, tasarlamaya devam ediyor. Ancak bazı abiye modelleri gerçekten hem tesettüre uygun hem de özel günlerde kullanılabilecek şıklıkta.

2016 yılında abiye modelleri arasında abiye elbiseye omuzdan ayaklara kadar uzanan pelerinler eşlik ediyor. İkili etek ceket takımları gibi duran ancak tek parça abiye elbiseler de en çok beğenilen abiye modelleri arasında yer alıyor. Bu abiye modellerinde yakadan etek kısmına kadar sıralı düğmeler abiyeye klasik bir hava katıyor. Pırıltılar ve şifon parçalar da abiye modellerine uçuş uçuş bir görüntü veriyor.

Abiye modellerine göre de yine eşarp ve şal modelleri kullanmalıyız. Genellikle abiye modelleri yeterince ışıltı, dantel ve pırıltıya sahip olduğundan şifon veya saten eşarp ve şal yeterli olacaktır. Abiye modeline göre şal bağlama modellerinden biri yapılarak kıyafet tamamlanmış olacaktır.

2016 abiye modellerine bir göz atalım, detaylar resim galerimizde:

İlginizi Çekebilir :   Setrms 12 Kişiyi Umreye Götürüyor!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status