2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2016 tesettürlü gelinlik modelleri ve gelinlik modelleri için dantel işlemeli gelinlik modelleri popüler olacak diyebiliriz. Dantelli gelinlikler, ister kapalı bayanlar ister açık bayanların gözdesi haline gelecek. 2016 tesettürlü gelinlik modelleri arasında pek çok model var. Ancak her yıl olduğu gibi kimi gelinler prenses gelinlik modelleri kimi gelinler balık etekli gelinlik modelleri kimi gelinler de kendi tasarımı olan gelinlik modelleri ile en güzel ve özel güne hazırlanmak isteyecekler.

Peki 2016 yılında tesettür gelinlik modası ne olacak?

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri Tarzlar

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri Uzun Kuyruk
2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Öncelikle gelinlik seçimi yapılmadan düğün mekanına karar vermeniz doğru olacaktır. Kır düğününe renklerin eşlik edeceği bir gelinlik modeli çok yakışacaktır. Salon düğünlerinde ise fazla abartıya kaçmadan altın ve dantel işlemeli ya da taşlı gelinlik modelleri sizi gelin olarak özel hissettirecek ışıltıyı verecektir.

2016 yılının en popüler gelinlik modelleri kuyruklu gelinlikler, prenses modeli gelinlikler ve fransız dantelli gelinlikler.

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri
2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Kuyruklu gelinlik modellerini tesettürlü gelin adayları da sıklıkla kullanmak istiyor. Upuzun bir kuyrukla davetliler arasından geçerken oluşabilecek ufak kazalara karşı tedbirli olmanızı tavsiye ederiz. Ve kuyruklu gelinliklerde fazla taş işlemeler ve fazla kullanılan dantel veya nakış işlemeler de kuyruk detayını öldürebilir. Sade ama şık bir gelinlik kumaşı ile göğüs kısmına ağırlıklı işlemeleri olan ve kuyruğu sizin isteğinize göre ayarlanan tesettürlü gelinlik modeli ile zaten düğünün en göz alıcı kişisi siz olacaksınız. Abartıya kaçmadan, kuyruğa bastırmadan rahatlıkla kuyruklu gelinlik modeli seçebilirsiniz.

2016 Tesettürlü Prenses Gelinlik Modelleri
2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Her yıl olduğu gibi 2016 tesettürlü gelinlik modelleri prenses modeli gelinlikler yine var. Belden kabartmalı bu gelinlik modelinde ise çok fazla uzun olmadan -ayaklar görünmeyecek ama yerlerde sürünmeyecek kadar- bu gelinlik modelini de seçebilirsiniz. Gelinliğin etek kısımlarının dantellerle bezendiği, etek aralarında taş, inci, üç boyutlu çiçek vs detayların olduğu gelinlik modelleri sizin olmasını istediğiniz gibi tasarlanabilir. Göğüs kısmında yine çoğu gelin adayının arzu ettiği gibi taş işlemeler ya da dantel işlemeler oldukça moda olacak.

İlginizi Çekebilir :   2017 Kına Gecesi Hatırası Trendi
2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri 2
2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Fransız dantelli gelinlik modelleri ise, bir klasik gibi popülerliğini sürdürüyor. Dantel, bizim ülkemizin bir parçası. Nerede olursa olsun dantel detayları her kıyafet her eşya bizim için değerlidir. Bu sebeple bu özel günde de fransız dantelli gelinlik modellerinden seçen gelin adaylarının sayısı yadsınamayacak kadar fazladır. Burada dikkat edilmesi gereken kısım yine fazla abartıya kaçıp gelinliğin o saf o temiz ve masum görüntüsünü kirletmemek. kollar dahil her tarafı dantelle çevrili bir gelinlik modeli itici bile olabilir.

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Osmanlı Moda 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016 için Tıklayınız

Fatma Sevildi 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

 

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri Galeri

2016 Tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bir kaç model sizlerle paylaşmak isteriz. Bu galeride bulunan tüm parçalar 2016 tesettürlü gelinlik modelleri içindir. Daha fazlasına üstteki linklerden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda sizler için hazırladığım 2016 tesettürlü gelinlik modelleri ile ilgili slayt gösterisini bulabilirsiniz. Eğer bu modeller ile ilgili fikirleriniz varsa 2016 tesettürlü gelinlik modelleri yazımın altındaki yorum bölümüne belirtebilirsiniz.

Bu yazı 21.06.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status