2017 Ayaklarının Gözdesi Balerin Ayakkabılar

2017 Ayaklarının Gözdesi Balerin Ayakkabılar

Kız çocuklarının tamamına yakını balerin olmak ister. Balerin kıyafetleri içinde ise en çok etkileyen şüphesiz balerin ayakkabıları olur. Normalde balerinler tam bir ayakkabı değil özel bir ayak giysisi giyerler. Balerinlerin giydiği ve parmak ucunda durmalarını sağlayan bu ayakkabılara “point” ya da “puant” denir.

2017 ayakkabı modasında balerin ayakkabıları ön sırada yer alıyor. Zaten normalde de günlük ayakkabı modelleri arasında sıklıkla tercih edilen babet modellerine benzerlikleri olan bu ayakkabılar bu yaz her bayanın dolabına girecek.

Balerin ayakkabı modellerinde seçebileceğiniz bir kaç farklı model var. Sade olan balerin ayakkabıları genellikle babetlere daha çok benziyor. Bir nevi babet çeşidi de diyebiliriz. Yalnız ayak ucunda ne tam sivri ne de tam yuvarlak olacak bir şekil verilmiş. Balerin ayakkabı modelleri içinde bilekten bağlamalı, bilek üstünden bağlamalı ve uzun bağcık ya da uzun kurdalelerin olduğu ayakkabılarda da daha feminen bir görüntüye ulaşılıyor.

2017 Balerin Ayakkabı Modelleri 5

Genellikle spor kıyafetlerle giyileceği düşünülse de balerin ayakkabı modelleri klasik giyim ve günlük giyim için de oldukça rahat ve şık ayakkabılardır. Genç bayanların tercih etmeleri yüksek bu ayakkabıların nubuk, kadife, deri ve rugan çeşitleri  vardır. Klasik giyimde deri, nubuk ve rugan tercih edilir. ancak renkler ve dokuların tuttuğu her kombin için tüm balerin ayakkabılar kullanılabilir.

2017 ayakkabı modası içinde balerin ayakkabılara ilgi oldukça büyük. Boyu uzun bayanların daha rahat ve konforlu bir gün için seçecekleri ayakkabılar arasında yer alan balerin ayakkabılar midi boy eteklerle bağcıkları çaprak olarak bacağa dolanarak kullanıldığında tıpkı bir balerin zarifliğinde bir görüntü ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir :   Yaza Özel Gömlek Kombin Önerileri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status