2017 Baharını Canlandıracak Fırfırlı Tesettür Elbiseler

2017 Baharını Canlandıracak Fırfırlı Tesettür Elbiseler

2017 moda trendleri arasında yer alan fırfır, elbiselerde, tuniklerde, gömleklerde, eteklerde ve bir çok tekstil parçasında kullanılıyor. Fırfırlar tam bahara göre bir detay aslında; canlandıran ve hareketlendiren bir yapısı var.

Tesettür giyimde moda olan her detay eski zamanlardan daha hızlı aktive edildiği için fırfırlar da çok çabuk tesettür giyimde yerini aldı. Hareketlilik katan fırfırlar, tesettür elbiselerde farklı yerlerde kullanılarak canlılık artırılıyor.

Etek Uçları Fırfırlı Elbiseler

2017 Fırfırlı Tesettür Elbise Modelleri 3

Tesettür elbise modellerinin sade düz renkli olanları için fırfırlar tam kurtarıcı. Hem günlük hem gezmelik kullanılabilecek baharlık tesettür elbiseler, fırfırlarla sadelikten kurtuluyor. Elbisenin etek uçlarında kimi zaman 15-20 cm yukarıda kimi zaman da dizlere kadar uzunlukta başlayan fırfırlar, elbisenin katları varmış hisse de uyandırıyor. 2017 tesettür elbise modelleri arasında fırfırlı elbiseleri oldukça sık göreceğiz.

Omuzları Fırfırlı Elbiseler

2017 Fırfırlı Tesettür Elbise Modelleri 10

Omuzlarda kullanılan fırfırlar, dar omuzlu bayanlar için ideal bir ayrıntı. Fırfırlar sayesinde omuzlar biraz daha geniş bir görüntü verirken hareketliliği sebebiyle de bakışları üzerine topluyor. Geniş omuzlu bayanların omzunda fırfır olan bu tarzdaki elbiselere pek bakmamasını tavsiye ederiz.

Göğsü Fırfır Detaylı Elbiseler

Elbiselerin üst kısımlarında kullanılan fırfırlar değişiklik göstererek farklı tasarımların önünü açıyor. Gömlek düğmeleri gibi bir detaylar kenarları fırfırla çevrilen elbise modelleri de var, belden omuzlara v şeklinde fırfırlarla süslenerek tasarlanan elbiseler de var.

Tabi 2017 nakış trendini de unutmamak lazım ki; fırfırlar ve nakışlarla süslenmiş tesettür elbise modelleri 2017 yılının en fazla rağbet gören tesettür elbiselerinden.

Kolları Fırfırlı Elbiseler

İspanyol kollu elbiselere benzerlikleri ile dikkat çeken kolları fırfırlı elbise modelleri 2017 baharında çok kullanılacak. Özellikle bilekten dirseğe kadar 4-5 kat kat giden fırfırlar, düz bir elbisenin nasıl canlandığını size gösterecek. Abiye elbise modellerinde de tüller ya da şifonlarla desteklenen fırfır detaylar elbiseyi bir kat daha hareketlendirecek.

İlginizi Çekebilir :   Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

2017 tesettür elbise modelleri arasında en fazla tercih edilen fırfırlı elbiseler, düz renkli sade bir elbisenin fırfırla nasıl hareketlendiğini bize gösteriyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status