2017 Çiçekli Şal Modelleri

2017 Çiçekli Şal Modelleri

Çiçekler, doğada renkleriyle içimizi açan en güzel canlılardır. Modaya ilham veren rengarenk çiçekler, her kıyafette uygulanabilir birer desen olarak önümüze çıkıyor. Genellikle bayan kıyafetlerinde tercih edilen çiçekli desenler, elbiselerden eşarp modellerine, pantolonlardan ayakkabılara kadar akla gelecek her türlü tekstil yüzeyinde hoş bir görüntü için kullanılıyor. Eşarp ve şal modellerinde ise en çok kullanılan desenler arasında çiçekli desenler geliyor.

Marka eşarplardan hiç bilinmedik eşarp firmalarına hemen hemen her sezon çeşit çeşit çiçekli desenlere sahip eşarp modelleri, şal modelleri ile koleksiyonlar bizi karşılıyor.

Şal modellerinde kullanılan çiçekli desenleri iki farklı yorumla sizlerle paylaşmak istedik. Desenin şaldaki baskı yerine göre iki farklı çiçekli şal modeli vardır. Birincisi şalın tamamına baskılanmış çiçekli desenler ve şalın sadece iki ucuna uygulanmış şal modelleri. İkisi de kullanım yerine göre, çiçekli desen renklerine göre, kumaş türüne göre ve giyilecek kıyafeti tamamlamasına göre farklı kullanım alanlarına sahiplerdir.

Her tarafında çiçek olan çiçekli şal modelleri daha çok spor tarzında giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için uygun olurken şalın uç kısımlarındaki çiçek desenlerine sahip şallar ise abiye elbise üzerinde, günlük kullanımda veyahut özel bir yere giderken giyilen şık bir kıyafeti tamamlamak için kullanılır.

İlginizi Çekebilir :   Papatya Desenli Etamin Şal Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status