2017 Dışarı Bonesi Modelleri

2017 Dışarı Bonesi Modelleri

Bone, başörtüsü takılmadan önce saçı kapatan, eşarp ve şalın kaymasını önleyen ve daha muntazam durması için destek olan bir örtüdür. Genellikle iç boneleri pamuklu kumaşlardan yapılarak üstüne gelecek eşarp ve şal kumaşının üstünden kaymasını önler.

Dışarı bonesi ise eşarp ve şal görevini görür; yalnız dışarı boneleri sadece saçları kapatarak saç yerine hoş bir görüntü veren örtülerdir. Boyun kısmını açık bırakan bu bonelerin üzerine herhangi bir eşarp ya da şal örtülmez. Başörtüsü olarak yalnız kullanılan dışarı bonelerini ülkemizde de dünyada da pek çok bayan kullanmaktadır.

Dışarı boneleri de eşarp ve şal modelleri gibi farklı modellerde, tasarımlarda üretiliyor. Abiye dışarı bonelerinin bile tasarlandığı günümüzde, birbirinden farklı renk seçenekleri ile bayanlar artık her istediği modele ulaşabiliyorlar.

2017 Dışarı Bonesi Modelleri 7

Dışarı boneleri, bayanlar arasında sıkça yapılan öğle günlerinde de çok kullanılan bonelerdir. Şık bir elbise üzerine bayanlar arasında başörtüsü ile değil de şık bir bone ile oturmak isteyen bayanlar rahatlıkla bu dışarı bonelerini kullanabilirler.

Farklı modellerin tasarlandığı 2017 dışarı bonesi modellerinde karşımıza çıkıyor. Önde çaprazlı dışarı boneleri, dümdüz bir görüntünün dışında sıra dışı bir görünüm veriyor. Saçları toparlaması, renkli olması ve pileli görüntüsü ile dışarı boneleri arasında günlük olarak çok kullanılan modellerdir.

2017 Dışarı Bonesi Modelleri 9

Örgülü dışarı bonesi modelleri de 2017 bone modelleri arasında oldukça sıra dışı modellerden. İlk bakışta örgüsü çok büyük gibi görünse de farklı renk seçeneklerinde daha şık bir hava katıyor. Özellikle boneleri kombinlediğiniz elbise ya da dışarı kıyafetinizle uygun modeller ve renkte kullanmak için doğru bone modelini seçmek önemlidir.

 

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Giyimde Ofis Şıklığı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status