2017 En Güzel Sünnet Annesi Tesettür Abiyeler

2017 En Güzel Sünnet Annesi Tesettür Abiyeler

Bir oğlunuz varsa geleneksel anlamda onunla ilgili ilk hayaliniz ve ilk heyecanınız şüphesiz sünneti olacaktır. Ülkemizde çoğu kesim tarafından mevlüt okutularak ya da tıpkı bir düğün gibi yer tutulup davullu zurnalı kutlanan sünnet törenleri, ailenin yakınlarının çağrılarak yapıldığı ve bu sayede akrabaların, yakın dostların bir araya gelme vesilesidir.

Böyle bir organizasyonda kuşkusuz sünnet olan erkek çocuğun annesi ilk odak olacaktır. Çok eskilerden bu kadar abartılmayan, daha sade hazırlanan sünnet anneleri günümüzde neredeyse kendi düğününün ikinci bölümü gibi abartılı abiyeler, şıkır şıkır elbiseler, saç ve makyajla süslenerek davete hazırlanıyor. Kimi sünnet anneleri çok fazla abartsa da kimi bayanlar da gerçekten hem şık hem zarif olmayı beceriyorlar.

Peki 2017 sünnet annesi tesettür abiye elbise modelleri nasıl olacak?

Sünnet annesi tesettür abiye modellerinin pek çoğunda açık renkler kullanılıyor. Beyaz, pudra, buz mavisi, mint yeşili ve krem gibi açık renklerle yaz günlerine uygun mükemmel şıklıkta sünnet annesi abiyeleri olsa da daha canlı renkli sünnet annesi abiye modelleri de yok değil. Biraz zevk meselesi biraz da yaz aylarında olmasında kaynaklı olabilir bu durum.

Açık renkli sünnet annesi tesettür abiye elbiseler 2017 yılı yazında da en fazla tercih edilecek abiye modellerinden. Açık renkli olmasına karşın elbise tasarımı yapılırken düşünülen işlemeler, abiye elbiseye bir ağırlık vererek tam bir sünnet annesi abiyesi haline gelebiliyor. Üstü uzun ceket şeklinde kalçaları örten ve ceket etek takımı gibi duran abiye elbise modelleri yine 2017 yılı modasında kendine yer buluyor. Cekette bulunan taşlar, inciler, parıltılar sade ve kuyruklu etek modeli ile birleşince modern çizgileri olan zarafetin şıklıkla buluştuğu bir tesettürlü abiye elbiseye dönüşüyor.

İlginizi Çekebilir :   2018 Abiye Başörtü Modelleri

2017 Sunnet Annesi Tesettur Abiye Modelleri 3

2017 sünnet annesi tesettür abiye modelleri için ikili abiye takım seçen anneler de var. Sonradan kullanabilmek adına uygun bir seçim olan bu takımlar, yine genel anlamda açık renkli oluyor.

Sünnet annesi abiye modeline uygun 2017 abiye başörtüsü de çok fazla abartmadan ve abiye elbise modeli de göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Elbisede çok fazla hareket, taşlar, pırıltılar vs varsa abiye başörtü daha sade yapılarak denge sağlanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status