2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

2017 en güzel tesettür nişanlık modelleri gözleri kamaştırırken düğüne bir adım kala heyecanı da arttırıyor. Bu yıl nişanlık modellerini çok gösterişli modeller olarak görsek de, sadelikten ödün vermeyen modellerde görüyoruz. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu yıl da fuşya, pembe, krem renklerin hakim olduğu tesettür nişanlık modelleri, bu yıla özgü canlı renkleri ile de dikkat çekiyor.

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri İncelemesi

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri Pembe
2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

Yaz yaklaştığına göre düğün öncesi adet haline gelmiş kız isteme, söz, nişan ve kına merasimleri de kapıda. Genç kızların böylesine özel günlerde ne giyeceklerini çok önceden belirleyip hazırlamaları oldukça önemlidir. Mutlulukla heyecanın birbirine karışacağı bu günlerde giyilecek kıyafetlerin önceden seçilmesi için o yılın trendlerine de bakmak gerekir. 2017 en güzel tesettür nişanlık modelleri hakkında bilgi edinerek bu yılın en güzel tesettür nişanlık modellerinden size uygun olanları görebilirsiniz.

Mor 2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri
2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

2017 yaz sezonunda düğün hazırlıkları için tasarlanan tesettür abiye elbise modellerinde pullar, payetler, tüller, şifonlar, boncuklar, nakışlar ve işlemeler çok fazla kullanılıyor. Özellikle metalik renklerin kullanıldığı ya da ekru gibi açık renklerin üzerine işlenen ince nakışlar, bu yazın en çok tercih edildiği tesettür nişanlık modellerindendir.

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri Galerisi

2017 en güzel tesettür nişanlık modelleri arasında kuyruklu tesettür abiyeler dikkat çekiyor. Gelinlik modellerindeki kadar uzun olmasa da kuyruklu bir abiye nişanlık modeli de seçebilir; bu en özel ve güzel gününüzde düğün öncesi gelinlik provası yapar gibi kuyruklu abiyeyi deneyimleyebilirsiniz. Bu yıl çok farklı modeller görebilirsiniz, çok detaylı şık modellerin yanı sıra sade tesettür nişanlık modelleri de mevcut.

Haki Yeşil 2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri
2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

Yaz günlerine özel olarak açık ve pastel renkler özellikle dış mekanda yapılacak nişan törenlerinde daha münasip olacaktır. Abiye başörtüsü olarak da çiçeklerle süslenmiş bir türban modeli de tesettür nişanlık kıyafetini tamamlayacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Klasiklerin Tercihi Düşük Omuz Gelinlik Modelleri

2017 en güzel tesettür nişanlık modelleri arasından seçmeler ile bir derleme yaparak sizler için galeri oluşturduk. Bu galerinin yanı sıra müzikli ve slayt gösterisi şeklinde oluşturduğum videoya da bir göz atabilirsiniz. Videoyu izlemek için galeriden sonra yazı sonuna göz atınız.

( son güncelleme : 02/10/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status