2017 Gelin Çiçeği Modelleri

2017 Gelin Çiçeği Modelleri

Evlilik kararının ardından düğün gününü unutulmaz yapacak tüm detaylar hakkında araştırma yapan, ince eleyip sık dokuyan tüm gelin adayları gelinlik modelinin yanında gelin çiçeği modellerine de mutlaka bakar. 2017 gelin çiçeği modellerinde canlı ve cansız çiçekler, gelin buketinde birleşecek ve gelinin unutulmaz aksesuarları arasında olacak.

Gelin çiçeği modelleri 2017 sezonunda her türlü çiçeklerin kullanıldığı ve farklı renklerde de çiçeklerin bir arada buket yapıldığı bir sezon olacak. Mavi güller, mor papatyalar gibi gözümüzün aşina olmadığı ama mini çiçekler, yeşilliklerle aranjman yapılan buketlerin gelinin elinde mükemmel durduğu gelin çiçeği modelleri gelin adaylarını bekliyor.

Cansız gelin çiçeği seçen gelinlerin çiçekleri ömür boyu saklama gibi bir avantajları olsa da son yıllarda canlı gelin çiçeği tercih eden gelinler de mis gibi kokan ve canlı renkleriyle ilgi çeken buketleri ellerinde taşıyacaklar. Cansız gelin çiçeği, evinizin bir köşesinde en güzel gününüzü hatırası olarak yaşar. Canlı gelin çiçeği ise bir kaç gün sonra solacak ve kuruyacaktır. Ancak en güzel gününüzde capcanlı renkleri ve modeliyle tüm davetlileri kendine hayran bırakacaktır. Sonunda resimde yaşayacaktır.

Birbirinden farklı çiçek modelleri olduğu kadar bu çiçeklerin bir araya getirilerek buket yapılışı da bir o kadar fazladır. Kimi buketler rengarenk kurdalelere sarılırken kimi buketler de rafyalarla nostaljik bir hava sağlanıyor. Kurdaleli gelin çiçeği buketlerinde genellikle gelin, çiçeğini tutarken buketinden sarkan farklı renklerdeki kurdaleler de hoş bir görüntüye sebep oluyor.

2017 gelin çiçeği modelleri farklı çiçek türleri ile canlı olarak ve farklı çiçeklerin ve aksesuarların birleşmesiyle de cansız olarak sizinle olacaktır. Model ve renk seçeneğinin fazla olacağı 2017 düğün sezonunda gelin adaylarının gelin çiçeği seçerken ki kararında en önemlisi gelinlik modeline ve duvağına uygun bir gelin buketi seçmesi olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Nikah Şekeriniz Nasıl Olsun?

Tüm zamanların en vazgeçilmez gelin çiçeği modeli beyaz çiçekler ve aralarına koyulan inci dolu dallar ya da kırmızı güller de canlı ve cansız modeller arasında yerini koruyacak. Ek olarak lale buketleri 2017 düğün sezonunda gelinlerin gelin çiçeği modeli seçiminde rağbet gören seçenekler arasında yer alacak. Bunların yanı sıra da evde kendi gelin çiçeği buketini hazırlamak isteyen gelinler, sevdikleri çiçek türlerinde canlı ya da cansız modeller alarak buketlerini hazırlayabilirler.

2016 2017 Çiçekli Gelin Başı Modası isimli yazımızda da göreceğiniz gibi gelin başında kullanılan çiçeklerle, gelin çiçeğinizin uyumu gelinlik modelinizin de öne çıkmasını sağlayacaktır. Bu yazımıza henüz bakmadıysanız hemen üzerine tıklayarak çiçekli gelin başı modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

2017 gelinleri!! Eğer gelinlik modelinizi ve gelin çiçeği modelinizi belirlediyseniz onlara uygun gelin ayakkabı modellerine bakma vakti gelmiş demektir. 2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status