2017 Gizia Eşarp Modelleri

2017 Gizia Eşarp Modelleri

Gizia, 25 yıllık tecrübesiyle Türk tekstil sektöründe dünyadaki moda trendlerini, renklerini takip ederek çalışmalarına devam eden köklü bir firma. Gündüzden geceye diyerek tüm gün boyunca giyilebilecek kıyafetleri seçerek, tasarım trendleriyle birleştiren Gizia eşarp ve şal modellerine de koleksiyonlarına yer veriyor.

Gizia eşarp modelleri 2017 eşarp renklerini ve 2017 eşarp modelleri içinde farklı tasarım ve birbirinden farklı desen kartelasıyla bir çok tesettürlü bayanın eşarp isteklerine cevap veriyor.

2017 Gizia Eşarp Modelleri 15

Renklerin uyumu, desen zenginliği ve kaliteli ipek kullanımı ile Gizia eşarp 2017 koleksiyonlarında tesettürlü genç kızların da eşarp modelleri olarak ilgisini çekecek. Aynı desenin bir kaç farklı renk  kombinasyonlarına da yer veren Gizia, ipek eşarp markası olarak biline büyük eşarp markalarına rakip olacak kadar güzel bir koleksiyona sahiptir.

2017 Gizia Eşarp Modelleri 7

Simli eşarp kumaşları ile gece davetlerinde şık bir görünüm için seçebileceğiniz simli ipek eşarplar da Gizia eşarplarda yer alıyor. Abiye elbiseler üzerine oldukça sade ve şık görünen bu eşarp modelleri, güzel bir eşarp bağlama yöntemi ile sizi davet gecesinde mahcup etmeyecektir.

2017 eşarp modelleri arasında farklı, renkli, kaliteli eşarp almak isterseniz Gizia eşarp modellerine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

2017 Gizia Eşarp Modelleri :

İlginizi Çekebilir :   Farklı Olmayı Sevenlere Argite Eşarp
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status