2017 Hazır Gelin Türbanı Modelleri

2017 Hazır Gelin Türbanı Modelleri

2017 tesettürlü gelin başı modelleri arasında gelin adaylarını ve kuaförleri oldukça rahatlatacak hazır gelin başı modelleri yer alıyor. Bir kaç öncesine kadar tesettürlü gelin başı modelleri, önce beyaz ya da krem eşarp örtülüp üzerine gelin başı aksesuarlarıyla süslenerek tamamlanırdı. Şimdilerde ise her şeyi hazırlanmış gelin türbanı direk gelin başına örtülerek gelin hanım hazırlanmış oluyor.

Hazir Gelin Turbani Ready Hijab 2017 10

Birbirinden farklı tasarımlarda çalışılan hazır gelin başı modellerinde en fazla tercih edilen tasarımlar taşlı ve incili modeller içinden olacak. Özellikle dantellerle süslenen hazır gelin başı modelleri tesettürlü gelinlik modellerindeki dantellerle bir uyum içinde olunca oldukça hoş bir görünüm sağlanıyor.

2017 hazır gelin başı modelleri sadece türban kısmı olanlar ve duvaklı olanlar olarak farklı tasarımlarla gelin adayları için kolaylık sağlıyor. Genellikle duvaklı hazır gelin başı modellerindeki duvaklar yerlere kadar sürünen duvaklardan olmuyor. Ancak yerlere kadar uzanan hazır gelin başı modelleri için özel tasarım yapan modacılarla görüşülüp tarzını, stilini anlatacak olan gelin kızlar da bu kolaylıktan yararlanabilirler.

Hazir Gelin Turbani Ready Hijab 2017 15

Tesettür gelin başı yapan kuaförler, saatlerce gelin türbanı modelini gelin adayının isteğie ve gelinlik modeline göre yapmaya çalışırken zaman ve kuaför giderleri için imkanları olmayan tesettürlü gelinler için hazır gelin başı modelleri gerçekten oldukça rahat ve kolay kullanımı sayesinde kurtarıcı olabiliyor. Hazır türbanı tıpkı bir eşarp bağlar gibi başınıza yerleştirip çene altından eşarp iğnesiyle sabitleyin. Kalan ufak eşarp uçlarını arkadan da iğneleyin ve gelinliğin boyun kısmından kalan parçaları içinize sokun ki düzgün dursun. Duvaksız hazır  gelin başı ise üstüne duvağı da iğneleyin; duvaklı ise zaten hazırsınız demektir. Hazır gelin başını bir kaç farklı yerden iğnelerle sabitlerseniz düğün günü boyunca bozulmadan, dağılmadan düzgün bir şekilde duracaktır.

İlginizi Çekebilir :   2016 2017 Sonbahar Kış Gelinlik Trendleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status