2017 İspanyol Kollu Gömlek Modelleri

2017 İspanyol Kollu Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri, tam da şu mevsimlerde tercih edilen üst giyim parçalarından biridir. Özellikle ofis ve çalışma hayatının olmazsa olmazları gömlekler, bayanların hem etek modelleri hem de pantolon modelleri için farklı kombinlerle oldukça sık kullandıkları kıyafetlerdendir.

ÖZellikle 2017 gömlek modelleri oldukça fazla çeşitlilik ve yeniliklerle geldi. Nakış işlemeli gömlekler bir yana ispanyol kollu gömlek modelleri çok sevildi. İspanyol kollu tunik modelleri ile ilgili daha önceden bir yazı yayınlamıştık. Hala okumadıysanız tıklayıp bir göz atabilirsiniz.

Gelelim 2017 ispanyol kollu gömlek modellerine.. İspanyol kol ya da ispanyol paça bildiğiniz gibi el bileğine ya da ayak bileğine doğru dirsek ve dizden başlayarak genişleyen, bollaşan bir yapıya sahip olması anlamına geliyor. 80’li yıllarda moda olan ispanyol paça pantolon modellerini özellikle erkekler sıkça kullanmışlar. Hala devam eden ispanyol paça pantolon modasını artık genel anlamda sadece bayanlar tercih ediyor günümüzde.

2017 Ispanyol Kollu Tesettür Gömlek Modelleri 7

İspanyol kollu gömlekler, 2017 yılında tek parça ispanyol kollu olanlar ve bir kaç katlı devam eden ispanyol kollu modeller olarak farklılaşıyor. Dirsekten el bileğine kadar tek bir parçadan oluşan gömlek modelleri daha sade dururken genellikle dirsek bileğe kadar üç kat halinde gelen ispanyol kol modeli daha kabarık daha hacimli ve daha gösterişli duruyor. Her iki modelin de oldukça fazla rağbet gördüğünü söylemek mümkün. Bu iki farklı isoanyol kol model arasında seçim yaparken sizin zevkleriniz ön plana çıkıyor.

2017 Ispanyol Kollu Tesettür Gömlek Modelleri 3

Uzun kollu olan ispanyol kollu gömlek modellerini kalem etek gibi düz inen fazla kabarık olmayan etek modelleri ile kombinlemek daha doğru olacaktır. Aksi takdirde kollar ve etek birlikte daha büyük bir hacimle görsel anlamda bozukluklar çıkarabilir.

İspanyol kollu gömlek modelleri 2017 koleksiyonlarında 2017 gömlek modasından nakışlı olanlarla birleşince de ortaya daha spor şık gömlekler çıkabiliyor. Bunların yanı sıra kol uçlarında kullanılan danteller, özellikle beyaz gömleklerde şık bir görünüme sebep olur.

İlginizi Çekebilir :   Tuğba Venn 2017 Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status