Kazayağı Desenli Eşarp Modelleri

Kazayağı Desenli Eşarp Modelleri

Kazayağı deseni, kışa özgü ve içimizi sıcacık tutan bir dokuma kumaş dokusudur. 2017 eşarp modelleri arasında, sıklıkla siyah beyaz olarak gördüğümüz kazayağı desenli eşarp modellerinin farklı renklerde de göreceğiz. 2017 kazayağı desenli eşarp modelleri, eşarbın tamamının bu desenle tasarlandığı modellerden ziyade, kenarlarının kazayağı desenli olan orta kısmı ise geometrik desenlerle tasarlanmış eşarp modelleri daha fazla öne çıkacak.

Peki kazayağı desenli eşarp modellerini nasıl kıyafetlerle kombinlemeliyiz?

Öncelikli olarak siyah beyaz renklerden oluşan klasik kazayağı desenli eşarp modellerini sadece siyah giyerek kombinleyebilirsiniz. Siyah bir gömlek ve kalem etek üzerine bağlanan kazayağı desenli eşarp sizi bir akşam oturmasında, tanıdık birinin kına gecesine hatta okul toplantılarında bile oldukça şık bir görüntü vermenize yardımcı olacaktır. Önemli olan kenarları kazayağı desenli eşarp modelleri ile kıyafet uyumunun nasıl olacağıdır. Bunu da şöyle yapabilirsiniz; kenarları genellikle siyah beyaz olan klasik kazayağı desenli bu eşarp modellerinin orta yerindeki geometrik desenlerden ağır basan renkle bir gölek, bluz ya da hırka doğru seçim olacaktır.

2017 Kazayağı Desenli Eşarp Modelleri 3

Klasik kazayağı desenli eşarplardan siyah beyaz haricinde olan renklerde ise beyaz kısım yine beyazdır; siyah renk farklıdır. Pembe, mavi tonları gibi birbirinden farklı binlerce renk tonuyla renklendirilen bu eşarp modellerini ise beyaz üstler ve eşarp rengine uygun alt giyimlerle kombinlemek gayet doğru bir seçim olacaktır.

Kazayağı desenli eşarp modellerini yine kazayağı deseni olan herhangi bir giyim parçasıyla kombinlemek ise hayatınızın hatası olabilir. Sadece çanta ya da takılarınızda ufak bir kazayağı deseni varsa göze batmaz; bunun için de çok iyi bir uyum yakalamanız gerekir.

İlginizi Çekebilir :   İpeker Eşarp Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status