2017 Kış Aylarının Gözdesi Olacak Desenler

2017 Kış Aylarının Gözdesi Olacak Desenler

Çizgi, geometrik, etnik, sadelik, zarafet… Daha birçok moda terimini sıkça duyduğumuz koskoca bir yılı geride bırakıyoruz. 2016 yılının son günlerini yaşarken geriye baktığımızda çiçekli ilkbahar, renkli bir yaz ve kahve tonlarının huzurundan oluşan bir sonbahar modası görüyoruz. 2016 yılının eşsiz güzellikteki modasını geride bırakırken yepyeni, modern ve güçlü bir 2017 modasına adım atıyoruz.

Oldukça soğuk geçen kış aylarına giriş yaptık. Şimdi de 2017 yılına giriş yaparak daha da soğuk günler yaşayacağız. Bu soğuk günlerde moda, kaldığı yerden tüm heyecanlı ve gösterişli biçim ile karşımıza çıkıyor. Renklerin kullanımı, desenlerin birbiri ile harmanlanması, gözde parçaların dikkat kesimleri… 2017 kış ayları beklediğimizden daha enerjik olacak.

Yeni Sezonun 5 Temel Parçası 1

2017 Yılı Eşarp ve Şal Desenleri,

Modern Çizgiler ve Renk Uyumları

Tesettür giyim, 2017 kış aylarında modern, sade, zarif gibi unsurları, güçlü ve iddialı görünümler ile bir araya getiriyor. Modern çizgiler, güçlü renk uyumları, doğadan esinlenen ağaç ve yaprak dokuları, eşarplardaki yerini almaya başlıyor. Şal modelleri ise sadeliğinden ödün vermeden tek renk olarak karşımıza çıkıyor. Ancak şal dokuları da mat görünümü ile dikkat çekiyor.

Bone Şal Modası 2

Koyu Renklerin Sakinleştiren Uyumları

Koyu renklerden oluşan kış aylarının modası, 2017 aylarında da kendini gösteriyor. Kahve, hardal, haki ve toprak tonlarının birbiri ile harmanlandığı desenler, kaban ve pardösü modelleri üzerindeki asil duruşunu sergiliyor.

 

İlginizi Çekebilir :   Muslima Wear 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status