2017 Modası İspanyol Kollu Tunik Modelleri

2017 Modası İspanyol Kollu Tunik Modelleri

2017 sezon trendi olan ispanyol kol tunik modelleri ile karşınızdayız. İspanyol paça pantolonların çok moda olduğu 80’ler dönemini bizler çok hatırlamasak da babalarımızın, dedelerimizin o günlerdeki fotoğraflarından görmüşüzdür. Şimdi yıl 2017 ve bayan giyimde özellikle gömlek ve tunik modellerinde ispanyol kol modası baş gösterdi.

Zaten yabancı olmadığımız bu kesim şekli, birbirinden değişik tasarımlarla daha da zenginleşiyor. İki katlı tasarlanan ispanyol kollu tunikler de mevcut, fakir kol olup ispanyol kollu olan tunikler de.

Peki yarasa kol ve ispanyol kol arasında ne fark var derseniz? Aslında cevap çok basit. Yarasa kolda bollaşan kesim koltuk altına doğru genişlerken ispanyol kolda kumaş kesimi dirsekten başlayarak el bileğine kadar devam eder. Yani zıt taraflara doğru bir bollaşma söz konusudur. Yarasa kollu tunikler beden açısından daha geniş dururken ispanyol kollu tuniklerin bedeni normal bedende görünür sadece kolları boldur.

İspanyol kollu tunik modellerini rahatlıkla pek çok pantolon modeli ile kombinleme imkanınız vardır. Günlük ispanyol tunik modelleri dışında abiye ispanyol tunik modelleri de güpürlü, simli, iki kat kumaştan oluşan vb gibi pek çok farklı tasarımda bulunabilir. Bu ispanyol kollu tunik modellerini renk uyumuna dikkat ederek kullanmak doğru olacaktır.

İspanyol kollu tuniklerin bir çoğunu ispanyol paça pantolonla kullanmak çok hoş görüntü vermeyebilir. Özellikle boru paça ya da düz paça pantolonlar ispanyol kollu tuniklerin görüntüsünü ön plana çıkaracağı için daha uygun olacaktır.

Normal ispanyol kollu tuniklerin dışında bazı tasarımcıların da değişiklik yaparak güzel bir model çıkardığı tunikler vardır. Bu modellerde İspanyol kolu yine dirsekten bileğe doğru bollaşır ancak kol ağzı açık bir şekilde durmaz manşet yapılmış ve bol kısım aşağı doğru sarkmış halde farklı bir hava verilmiştir.

İlginizi Çekebilir :   Tozlu Giyim Yelek Modelleri 2018

Ispanyol Kollu Tunik Modelleri 2017 1

2017 trendleri listesine de tesettür giyim içine de hızlı giren bu güzel ispanyol kollu tunik modelleri, birbirinden farklı yorum kayan tasarımcıların usta elleri sayesinde dolaplarınızı şenlendirecek. Belki tek sorun kol manşeti ile tamamlanmayan ispanyol kollu tuniklerde tesettürlü bayanların kollarının görünmesidir. Bunun için de tunik içine uzun kollu ince ve düz renk bir badi giyebilirsiniz. Ya da kolluk olarak tabir edilen el bileğinden kol dirseğine kadar uzanan tesettür tekstil ürünlerinden kullanarak kolunuzun açılmasını gizleyebilirsiniz.

Farklı tunik modelleri isteyenler içi ispanyol kollu tunikler tam sizlere göre. 2017 yılının moda üst giyimlerinden olacak olan bu tunik modellerinden mutlaka edinin. Ve şimdi sizler için derlediğimiz İspanyol kollu tunik modelleri 2017 ye bir göz atın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status