2017 Püsküllü Sırt Çantaları

2017 Püsküllü Sırt Çantaları

2017 çanta modası dahilinde pek çok çanta modeli karşımıza çıksa da belki de son on yıla damgasını vuran ve hemen hemen her türlü kıyafet, aksesuar da kullanılan püsküller, bu sezon ağırlıklı olarak çanta ve aksesuarlarda kendini gösterecek. Püsküllü çantalar, püsküllü botlar, ayakkabılar, püsküllü kolyeler ve püsküllü eşarp ve şallar 2017 yılında en az biri olmak üzere bayanların dolaplarında bulunacak kıyafet ve aksesuarlar arasına girecek.

2017 çanta modellerine göz attığımızda kutu çantalar ve sırt çantaları bir hayli fazla görünüyor. Özellikle ünlü çanta markaları koleksiyonlarında sık sık sırt çanta modellerine yer vermişken püsküllü sırt çantaları da bu koleksiyonların en gözde parçaları halinde sizlerle buluşacak.

Çantalar, bayanların olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. Ancak bazı bayanlar çok fazla yanında bir şey taşımadığından küçük çantaları tercih ederken kimi bayanlar da kalemden cüzdana, telefondan mendile pek çok şey taşıdıkları için onlara sırt çantaları gerekir. Tam da bu noktada büyük hacimli çanta isteyen hanımların hem rahatlıkla eşyalarını taşıyabilecekleri hem de şık ve çanta trendelerine uygun püsküllü sırt çantaları modelleri geldi.

2017 Püsküllü Sırt Çantaları 1

Zımbalı çantaları hatırlarsınız; daha spor ya da keskin bir tarz sevenlerin vazgeçilmezleri arasında girmişti. Yine zımbalarla süslü püsküllü çanta modelleri bu sezon da pek çok sırtta görülecek.

2017 çanta renklerine gelirsek; genellikle her bayanın siyah renkte bir kaç tane ve diğer renklerden de olmak üzere pek çok çantası vardır. Siyahın modası hiçbir zaman geçmeyecek. Siyah püsküllü sırt çantaları da yine en beğenilen modeller arasında olacak. Ancak farklı renk sevenler, canlı renklerden hoşlanan bayanlar için de o kadar çok alternatif var ki…

İlginizi Çekebilir :   Kusursuz Eşarp ve Şal Seçimleri Nasıl Yapılır?
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status