2017 Şal Bağlama Modelleri Resimli

2017 Şal Bağlama Modelleri Resimli

2017 şal bağlama modellerini, resimli anlatımlarla sizler için hazırladık. Şal bağlamayı kolaylaştıracak ipuçları ile daha rahat ve farklı modellerde şal bağlamayı öğreneceksiniz.

2017 şal bağlama modelleri yine birbirinden farklı yöntemlerle, yüz tipine göre, gideceğiniz ortama göre çeşitlilik kazanıyor. Şal modeli de elbette bağlama yöntemi üzerinde oldukça önemli bir noktayı oluşturuyor.

Bir çok şal bağlama modelinin olduğunu biliyoruz. Pratik ve 2017 şal bağlama modelleri ile çok rahat bir şekilde şal bağlamayı resimli anlatımlarla sizler için kolaylaştırdık.

Öncelikle 2017 şal modelleri hakkında bilgi verecek olursak;

  • 2017 şal renkleri biraz daha koyu olacak,
  • Şal için kullanılacak aksesuarlardan yararlanılacak,
  • Pratik şallar, hazır şallar daha fazla tercih edilecek,
  • Hazır şallar sayesinde iğne kullanılmayacak,
  • Mıknatıslı şallar da yine oldukça ilgi görecek,
  • Şal bağlama modelleri farklılaşacak; abiye şal bağlama modelleri artacak.

Şimdi resimli anlatımlarla şal bağlama modellerine bir göz atalım :

2017 Sal Baglamalari Modelleri 1

Resimde gördüğünüz gibi öncelikle hazır türban şal baştan geçirilip bağlamaya hazırlanır. Uzun taraf çene altından, baş üstünden geçirilerek baştan dolanır ve uzun kısım aynı yerine getirilir. Hala uzun olan şal ucunun 4 numaralı resimdeki gibi düz bir şekilde ucu açılır. Arka tarafta olan şal  ucunun köşesinden kulağın biraz daha üstünde başa iğnelenir. Farklı bir stilde bağlanan bu şal modelini, günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi simli olan modellerini de davetlerde veya özel günlerde bu şekilde bağlayarak kullanabilirsiniz.

Şal bağlama modelleri arasında dünya üzerinde en çok beğenilen ve tesettüre uygun olan Türk stili şal bağlama olduğu açıktır. Türbanın bir aksesuar gibi kullanıldığı bazı bölgelerde bayanların saçlarının göründüğü bir bağlama şekli tesettüre uygun olmamakla birlikte hoş bir görünüm de vermemektedir.

Yüz şekline göre şal bağlama yazımızı henüz okumadıysanız okuyup hemen hangi şal bağlama sizin yüzünüze yakışır öğrenin. Dilediğiniz renk ve modellerde şal bağlayın.

İlginizi Çekebilir :   Lacivert Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider

İşte 2017 şal bağlama modellerinden sizler için bir kaç örnek :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status