2017 Tesettür Nişanlık Modelleri

2017 Tesettür Nişanlık Modelleri

2017 Tesettür nişanlık modelleri de tesettür gelinlik modelleri kadar özel ve önemlidir. Malum; yepyeni bir hayata sevdiğiniz insanla girerken söz, nişan, kına ve düğün günlerinizin en özel anılarla ve en güzel kıyafetlerle planlanması hayali bile çok güzeldir. Gelin olmanın verdiği özel bir duygu ile en güzel ve göz alıcı nişanlık abiye içinde olmak da ayrı bir heyecan verir.

2017 Tesettür Nişanlık Modelleri İnceleme

Açık Pembe 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri
2017 tesettür nişanlık modelleri

Tesettürlü bayanlar için günümüzde o kadar fazla alternatif var ki saymakla bitmez. Nişan gününüzde giyeceğiniz nişanlık modeli öncelikle vücut pro porsiyonuna uymalı ve sizi içinde rahat ettirmelidir. Kapalı bayanların ilk önce bakacakları vücut hatlarını belli etmeyecek tesettürlü nişanlık modelleri seçmek olmalıdır. Zira balık etek formundaki tesettür 2017 tesettür nişanlık modelleri gerçek tesettür içinde yer alamaz.

Fuşya 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri
2017 tesettür nişanlık modelleri

2017 tesettür nişanlık modelleri arasında kabarık etek formundaki prenses nişanlık modelleri başı çekiyor. Özellikle güpürlerin sıklıkla kullanıldığı belden hafif oturtmalı kabarık etekli, etek uçlarında da dantel ya da güpür detaylara yer verilmiş olna 2017 tesettür nişanlık modelleri tesettürlü genç gelin adaylarının ilgisini bir hayli çekiyor. Aslına bakılırsa düğün öncesi ufak bir gelinlik provası da denilebilir, bu tarzdaki tesettürlü nişanlık modelleri için. Çünkü eski zamanlarda nişan elbiseleri daha sade ve abartıdan uzak olurdu ki düğün günü gelin hanım kabarık etekli ve uzun kuyruklu bir gelinlik modeli ile kendini daha özel hissederdi. Günümüzde gelin adayları her özel güne ayrı bir abiye elbise, ayrı bir abiye türban ve ayrı bir özen gösteriyor. Kız isteme kıyafetleri, sözde giyilecek abiye elbiseler, 2017 tesettür nişanlık modelleri, tesettürlü kına elbiseleri ve nihayetinde gelinlik modelleri.

iki Renk 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri
2017 tesettür nişanlık modelleri

2017 Tesettür Nişanlık Modelleri Galerisi

2017 tesettürlü bayanlar için nişanlık modelleri için de kuaförde baş yaptırmak doğal bir hal aldı. Artık tesettürlü bayanlar da tıpkı açık bayanlar gibi nişan gibi özel günleri için saç değil baş yaptırmaya gidiyorlar. Ve işin ehilleri ortaya mükemmel işler çıkarıyorlar. 2017 tesettür nişanlık modelleri için çok farklı türban tasarımları yapılabilir. Ancak öncelikle yüz şekline ve nişanlık modeline göre bir karar vermek uygun olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Giyime Özel Etek Modelleri
2017 tesettür nişanlık modelleri
2017 tesettür nişanlık modelleri

2017 tesettür nişanlık modelleri için kullanılan renkler, pudra, su yeşili, bordo, toz pembe gibi açık renkler olacak. Üzerine kullanılan dantel ya da güpürlerde farklı renkler kullanılarak farklı bir hava oluşturulabilir. Mesela pudra renkte bir nişanlık modeli üzerine siyah güpürler, abiyenin etek uçlarında, kol ağızlarında ve göğüs kısımlarında farklı bir görünüm verecektir. Ancak genel anlamda sade tek renkler ve aynı renklerde bağlanan eşarp ya da şal modelleri ile tamamlanır.

Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri için Tıklayınız

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

( son güncelleme : 02/10/2017 )

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status