2017 Tesettürlü Gelinlik Duvak Modelleri

2017 Tesettürlü Gelinlik Duvak Modelleri

Bembeyaz gelinlik hayalleri kuran genç gelin adaylarının gelinlik alışverişi sırasında en önem verdikleri aksesuarlardan biri olan duvak modelleri ile ilgili bir yazı hazırlamak istedik. Kış mevsiminin ortalarına geldiğimiz şu sıralarda arada gördüğümüz güneş içimizi ısıtarak bize baharın yakın olduğu haberini veriyor. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde düğün sezonu daha da hareketlendiği için tüm gelin adaylarını da düğün alışverişi heyecanı alıyor.

2017 tesettür gelinlik modellerine uygun duvak modelleri seçimi için de gelin adayları bazen saatlerini harcayabiliyorlar. 2017 tesettürlü duvak modelleri, yerlere kadar uzanan, uzun ve kısa olmak üzere 3 farklı boyda tasarlanıyor. Gelinlik modellerine göre ayarlanan duvak modelleri boyu da değişiklik gösterebilir. Ancak gelinlerin duvak boyunu kendi zevkine göre seçmesi de önemli rol oynuyor.

2017 Tesettürlü Gelinlik Duvak Modelleri 3

En güzel 2017 tesettürlü duvak modelleri seçiminde düğünün yapılacağı mekandan gelinin tarzına kadar her şey göz önüne alınmalıdır. Kısa boylu gelin adaylarının yerlere kadar uzanan duvaklardan hatta uzun duvak modellerinden de uzak durması gerekir. Sadece önden yüzünü ve omuzlarını örten duvak modelleri kısa boylu gelinler için uygundur. Uzun boylu gelinler uzun duvak modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Tesettürlü duvak modelleri 2017, alımlı, ağır ve tesettürlü geline yakışır modeller olmalı. Gelinin boyu kadar yüz şekli de duvak modellerinde etkilidir. Bir diğer etken de tesettürlü gelin başı modelinin nasıl olacağıdır. Eğer tesettür gelin başı çok şaşaalı, taşlı, incilerle dolu farklı aksesuarların kullanıldığı bir gelin başı modeli ise duvak da buna göre şekillenmelidir. Özellikle duvak modelinin uçları Fransız dantelleri ile geçirilmiş olanlar gelinlerin sıklıkla tercih ettikleri duvak modelleri arasında yer alıyor.

Tesettürlü gelinlik duvak modelleri 2017, sadelik seven gelinler için, kenarları saten geçirilmiş duvak modelleri de tercih sıralarının üstlerine geliyor. Tesettürlü gelinlerin 2017 duvak modelleri arasında seçim zorluğu yaşamamaları için öncelikle gelinlik modeline karar vermeleri gerekir. Daha sonrasında gelinlik modeline uygun tesettür gelin başı modeline karar vermeliler ve en son olarak duvak modelini seçebilirler.

İlginizi Çekebilir :   Nigah Kına Kaftanları

Sizler için derlediğimiz 2017 tesettürlü gelinlik duvak modelleri :

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status