2017 Tesettürlü Kına Gecesi Kıyafetleri

2017 Tesettürlü Kına Gecesi Kıyafetleri

Son yıllarda geçmişte yolculuğa çıkarmışçasına diziler, filmler hatta reklamları görürken o zamana dair kıyafetler, alışkanlıklar ve moda da gündeme geliyor. Özellikle yıllarca dünyaya hükmetmiş bir imparatorluğun torunları olarak Osmanlı Dönemi’ne ait kıyafetler, giyim tarzı çok merak ediliyor ve araştırılıyor.

Osmanlı motifleriyle bezenmiş abiye kıyafetler, kına gecesi kıyafetleri ve tüm özel günlerde giyilecek özel kıyafetlerde Osmanlı esintileri göze çarpıyor. Kırmızı ve bordo renklerinin yoğun kullanıldığı, altın rengi işlemelerle süslenen 2017 kına gecesi kıyafetleri gelin kızların da hayalini süslüyor.

2017 tesettürlü kına gecesi kıyafetleri, kırmızı, bordo ve pembenin yanında diğer tüm renklerin de kullanılacağı bir sezon olacak. Konsept kına gecelerinde hemen ilk akla gelen kırmızı renk ağırlıkta olsa da saks mavisi, mint yeşili ve sarı gibi renkler de gelin adayları tarafından tercih ediliyor.

2017 kına gecesi kıyafetlerinde açık kapalı farketmeden genellikle kaftan takımlar ilk sırayı alıyor. Kaftanın ön kısımları kalın bir şerit halinde ayaklara kadar uzanan altın renginde işlemeler, Osmanlı motifleri, kumaşlardaki parlaklık ve gelin adaylarının mutluluğu…

Tesettürlü kına gecesi kıyafetleri özel tasarım olarak da dikilebilir. Moda bilgisi iyi olan hayal gücüne sınır tanımayan bir moda evine gidip hayalini kurduğunuz, istediğiniz kına gecesi elbisesini tasarlayabilirsiniz. Şimdi sizler için seçtiğimiz bir kaç tesettürlü kına gecesi elbiseleri :

İlginizi Çekebilir :   Yazın En Hesaplı 8 Eşarp ve Şal Örneği
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status