2017’de Göreceğimiz Pötikare Kıyafetler

2017’de Göreceğimiz Pötikare Kıyafetler

Pötikare kumaşlar, bir zamanların yer sofrası olarak kullanıldığı şimdilerin ise moda olarak tüm kıyafetlere uygulandığı bir kumaş türüdür. Pötikare kumaşlarla tasarlanmış kıyafetlerin, eşarp modellerinin, çanta ve ayakkabıların nasıl giyilmesi gerektiğini bilmek gerekir. Farklı stillerde giyinen bayanların çok fazla dikkat etmediği pötikareli kıyafetlerin göz yormadan nasıl giyileceğini, nasıl kombinleneceğini konuşacağız.

2017 Pötikare Kıyafet Modelleri 10

Aslında ekose kumaşlarla benzerliği olsa da pötikare desenler daha minik karelerden oluşan desenlere sahiptir. Kış sezonunda ekoseli kumaşlarda pötikarelere geçiş ilkbahar döneminde başlar ve genellikle yazlık kıyafetlerde oldukça fazla kullanılır.

Çoğunlukla desendeki ilk renk beyaz olduğundan gömleklerde uygulanan pötikareler, kot bir etek ya da pantolonla oldukça uyum sağlar. Piknik havası da veren bu deseni etek ya da pantolonlarda görmek oldukça ciddi bir kombin hassasiyeti ister. Birden fazla karmaşık desenli farklı kıyafetlerle tamamlamaktan kaçının ki gözü fazla yormasın.

Siyah beyaz ya da lacivert beyaz renklerden oluşan pötikare gömlekler, tunikler ofis ortamında rahatlıkla giyilebilir. Tek şartı altına giyeceğiniz etek, etek pantolon ya da pantolonun tek renk olmasıdır.

2017 Pötikare Kıyafet Modelleri 11

Eşarp modelleri içinde de çok sevilen pötikareler farklı geometrik şekillerle birlikte eşarp deseni olarak karşımıza çıkıyor. Spor giyimde daha çok tercih edilen bu eşarpları da rahatlıkla gündelik hayatta kullanabilirsiniz.

Daha tarz giyinen biri iseniz pötikare çantalar, pötikare ayakkabı modelleri hatta pötikare gözlükler bile kullanabilirsiniz.Yaza doğru ilerlerken pötikare desenli kıyafetlerinizi çıkarın ve giyebileceğiniz kombin çeşidini kendi zevkinize göre çoğaltın.

2017 yaz sezonunda tesettür elbise modelleri içinde pötikare desenli tesettür uzun elbise modelleri ile baştan ayağa bu desenle boyanabilir başınıza aldığınız sade bir başörtü modeli ile de tamamlayabilirsiniz. Gideceğiniz yere ve zamana göre altına düz babet ayakkabı ya da stiletto da kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Setrms Yeni Sezon İndirimli Eşarp Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status