2017’nin Tesettür Gelinlik Trendleri

2017’nin Tesettür Gelinlik Trendleri

2017 gelinlik modasında hem önceki yılların trendleri hem de yeni detaylar yer alıyor. Gelin adaylarının gelinlik modasını yakından takip ettiklerini düşünerek sizler için genel anlamda 2017 gelinlik trendleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

Işıltıların ve pırıltıların ayyuka çıktığı 2010’lu yıllardan beri gelinlik ve nişanlık gibi özel gün ve gecelerde giyilen kıyafetlerde ışıltılar sıklıkla kullanılıyor. Hatta sade gelinlik modellerinde sadece ışıltılar kullanılarak farklı bir hava veriliyor. Abartıyı seven tesettürlü gelinler ise hem model olarak hem de ışıltısıyla gelinlik modellerini tercih ediyorlar.

2017 tesettür gelinlik trendinde modası geçmeyen prenses gelinlik modellerinden sade gelinlik modellerine pek çok detay var. Tüller ve danteller ise gelinlik modellerinin vazgeçilmez ayrıntılarından sadece ikisi. Gelelim detaylara..

Sadelik Sevenlere

2017 Sade Tesettürlü Gelinlik Modelleri 1

Sadeliğin ve saflığın anlamını tam anlamıyla taşıyan bembeyaz gelinlikler için abartıdan uzak modeller seven tesettürlü gelin adayları, 2017 yılının trendlerinden sade gelinlik modellerini mutlaka incelemeliler. Bir iki ufak dokunuş ve detayla şıklık katılan 2017 tesettürlü sade gelinlik modelleri için duvak kenarlarına geçirilen danteller ya da gelinlik üstüne eklenen ufak tefek tül detaylar yeterli olacaktır.

Pelerinli Modeller

2017 Pelerinli Tesettürlü Gelinlik Modelleri 3

Pelerin modası belirli aralıklarla moda dünyasına girip çıkan bir ayrıntı. 80’lerde, 90’larda derken 2016 2017 yıllarında da pelerinli üst giyim olarak trend oldu.

Tesettürlü gelinlik modellerinde ise pelerinli modeller, son yıllarda oldukça fazla tercih edilir oldu. Sade pelerinler dışında üç boyutlu çiçeklerle bezenmiş ve küçük taşlarla süslenmiş pelerinler sade gelinlik modelleri üzerinde moda öncüsü bir görüntü veriyor.

Dantel ve Fırfır Detaylar

2017 Sade Tesettürlü Gelinlik Modelleri 2

Danteller hiç bir zaman modası geçmeyecek detaylardandır. Özellikle gelinlik modellerinde kullanılan dantel detaylar sezonun en sevilen trendlerinden biri. Fırfırlar ise üst ve dış giyimde olduğu kadar gelinlik modellerinde de karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir :   2017 En Güzel Sünnet Annesi Tesettür Abiyeler

Kuyruklu Modeller

2017 Kuyruklu Tesettürlü Gelinlik Modelleri 1

2017 tesettür gelinlik modelleri trendlerinde öne çıkan detaylardan biri de kuyruklar.

Bütün bunların yanında modayı kendinize göre değiştirebileceğiniz detayları anlatarak gelinliğinizi tasarlayabilirsiniz. 2017 gelinlik trendlerini bu yazımızdan okuyarak bilgi sahibi olabilir ve fikir elde edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status