2018 Abiye Başörtü Modelleri

2018 Abiye Başörtü Modelleri

2018 abiye başörtü modelleri desenli, önü taşlı, arkası taşlı, dijital lazer kesim eşarp modelleri ile dikkat çekiyor. Daha öncede abiye başörtü modelleri olarak paylaştığım modellerden farklı olarak bir çok model sunacağım.

Bu yıl galeriden de göreceğiniz üzere bir çok çeşitli model modaya giriyor. Bazı modeller hiçbir zaman eskimese de, yeni modellere de bir göz atmak lazım. 2018 abiye başörtü modelleri için sizlere birbirinde farklı ve güzel 25 model sunacağım.

2018 Abiye Başörtü Modelleri ve Renkleri

Abiye Başörtü Modeli Turkuaz
2018 abiye başörtü modelleri

Bu benim özellikle sizlere göstermek için seçtiğim bir model olmakla beraber 2018 abiye başörtü modelleri arasında en sevdiğim modellerden bir tanesi. Düz ipek kumaşı ve dantel ara işlemeleri ile çok güzel bir başörtü modeli olan bu model sade tek renk bir abiye ile rahatlıkla kullanılabilir.

2018 Abiye Başörtü Modelleri Renk Uyumu

Abiye Başörtü Model Alvina
2018 abiye başörtü modelleri

Fark ettiğiniz üzere de bu yılın rengi turkuaz ve beyaz renkler, gerçekten herkese yakışacak renkler. Beyaz elbise ve turkuaz başörtü modelinin uyumunu görebilirsiniz. Bu yıl düğünlerde sıkça karşılaşacağınız bu modellere alternatifler de var tabi ki bu alternatifleri de sizlere sunacağım. Gerçekten çok çeşitli çok renkli başörtü modelleri ile karşı karşıyayız.

Arkası Taşlı Abiye Başörtü Modeli

2018 başörtü Modelleri
2018 abiye başörtü modelleri

Bu modelde bu sene sıkça karşılaşacağımız modellerden birisi, arkası taşlı ve çiçek detaylı bu model kuaförlerde sıkça tercih edilen modellerin arasında başı çekiyor. Gayet farklı, tarz olan bu modeli de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikle siyah bir abiye giyiyorsanız bu şekilde gri bir başörtü modeli kullanabilirsiniz, çok yerinde bir tercih olacaktır.

Arkası Taşlı Abiye Başörtü Modeli
2018 abiye başörtü modelleri

Arkası Çiçek Motifli 2018 Abiye Başörtü Modelleri

Başörtü Modeli 2018
2018 abiye başörtü modelleri

Yine bu model de kuaförlerin yaptığı ve sıkça tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bu elbise ile çok uyumlu olan turkuaz eşarp taşlı ve gül motifi gayet güzel yakışmıştır. Çok şık ve sade bir model olması ile özelliğini korumaktadır. Bu tarz bir modeli düz abiyeler ile tercih etmenizde fayda görüyorum.

İlginizi Çekebilir :   Deri Detaylı Tesettür Elbiseler

Dijital Baskılı Abiye Başörtü Modelleri

Siyah 2018 Abiye Başörtü Modeli
2018 abiye başörtü modelleri

Bu tarz dijital baskılı eşarp modelleri ise bu yıl karşılaşacağımız modellerden olmaktadır. Dijital baskılı modeller abiyeler ile pek tercih edilmese de bazıları güzel yakışmaktadır. Görsel de benim beğendiğim yakıştırdığım modellerden bir tanesidir.

Sizler için seçtiğim diğer modelleri video ve galeri şeklinde vereceğim. 2018 abiye başörtü modelleri ile ilgili bir yazım daha bulunmaktadır. Bu yazımı sevdiyseniz ona da göz atabilirsiniz!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status