2018 Eşarp Bağlama Modelleri

2018 Eşarp Bağlama Modelleri

Bu yazımda 2018 eşarp bağlama modelleri hakkında 10 adet örnek vereceğim. Bu modeller 2018 yılına damga vuracak modeller olacaktır. Eşarp bağlama tarzınızı değiştirmek istiyorsanız, gözden geçirmek istiyorsanız, doğru yerde bulunuyorsunuz. Bu yazımda vereceğim 10 modelden birisini seçebilirsiniz.

Az bir çaba ile standart eşarp bağlama modelinizi hızlı, kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Günlük hayatta karşılaştığınız üzere dışarıda çok farklı tarzlar bulunmaktadır.

Bu gördüğünüz tarzlar eşarbın türüne, boyutuna göre değişmektedir. Şimdi gelelim 2018 eşarp bağlama modelleri kısmına, size bu bölümde on adet tarz göstereceğim.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri Nasıl Yapılır

Kare, dikdörtgen eşarp ve şal ile yapılan 2018 eşarp bağlama modelleri, kolaydan zora doğru sıra halinde size anlatacağım.

Kare Eşarp Bağlama Modeli

Bu model en çok öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Kare eşarp ile yapılan bu model altı adımdan oluşuyor. Bu model aynı zamanda dikdörtgen eşarplar ile de yapılabilmektedir.

öğrenci Eşarp Bağlama

Asimetrik Omuza Düşen Eşarp Bağlama Modeli

Bu tarz şifon kumaştan oluşmaktadır, geniş ve son derece rahat bir tarzdır. Şifon ve ince bir kumaş seçerseniz bu modeli daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kumaşı olabildiğince geniş seçmek yerinde olacaktır, çünkü bu model göğüsü de kaplayan bir modeldir.

Kare Eşarp Bağlama

Tokio Tarzı Yandan Bağlamalı Model

Bu model 2018 eşarp bağlama modelleri arasında çok yönlü bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. En sonunda bırakabileceğiniz uzun kumaş parça gayet şık durmaktadır. Ayrıca çenenizin altından geçirilerek hiçbir iğne yardımı olmadan da bağlanabilmesi bu modele bir özgünlük katmaktadır. Şallar ile birlikte gayet güzel bir şekilde kullanılabilir.

şal Ile Eşarp Bağlama Modeli

İki Ucu Sarkan Eşarp Bağlama Modeli

Bu model ise yüzü öne çıkaran bir modeldir, iki uzantı olacak şekilde bağlanması ile çok dikkat çekici bir eşarp modeli olmaktadır. Çok yenilikçi bir modeldir. Sizi iğne ile uğraştırmaz, şal gibi sarılıp bağlanabilme özelliği bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Düğün için Şal Bağlama Modeli | 3 Farklı Bağlama

Iki Ucu Sarkan Eşarp Bağlama Modeli

Yüzük ile Bağlanan Eşarp Modeli

Bu stilde ise yine iğne kullanılmaz, 2018 eşarp bağlama modelleri genelde iğnesiz bağlanan modellerden oluşmaktadır. Bu eşarp modelleri aksesuar kullanarak bağlanabilmektedir.

Yüzük Ile Bağlanan Eşarp Modeli

Kare Eşarp Modelleri

Bu model genç kızlara çok yakışacak bir modeldir. Büyük eşarp modeli büyük kare bir eşarp kullanılarak yapılmaktadır. Yapması çok kolay bir modeldir.

Kare Eşarp Modelleri

Asya Stili Eşarp Bağlama Modeli

Bir kaç dakika süren ve hızlı basit bir stil olan bu modeli çok seveceksiniz. Gevşek be gayet kolay bir modeldir, taç ile süsleyebilirsiniz. Yaz ayları için mükemmel bir modeldir.

Asya Stili Eşarp Bağlama

2018 Eşarp Bağlama Modelleri Basit Model

Bu model oldukça gevşek ve yaz günleri için çok kullanışlı bir modeldir. Boyun çevresinden gevşekçe dolanır ve boynunuzun balık yuvası şeklinde sarar.Göğüs bölgesinde güzel katlanmalar oluşmaktadır. Şifon kumaşla yapılırsa daha güzel olmaktadır.

Kolay Basit Bağlama

İki Ucu Bağlı Eşarp Bağlama Modeli

İki ucu bağlanarak ve katlanarak yapılan bu model gayet şık görünmektedir. 2018 eşarp bağlama modelleri arasında çok yenilikçi olan bu modeli kullanabilirsiniz.

Basit Eşarp Bağlama Modeli
2018 eşarp bağlama modelleri

Bu yazımızda genel olarak 2018 eşarp bağlama modelleri hakkında konuştuk fakat diğer makalemiz olan 15 adet eşarp bağlama modeline bir göz atabilirsiniz. Genel olarak şık ve kolay tarzlardan oluşan 2018 eşarp bağlama modelleri hakkında video yayınlayacağım, umarım beğenirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status