2018 İlkbahar Yaz Tesettür Modası

2018 İlkbahar Yaz Tesettür Modası

Kış ayının bitmesi ile 2018 İlkbahar Yaz tesettür modası rüzgârı esmeye başladı, yazlık ve baharlık ürünler vitrinde yerlerini almış durumda. Bu yıl çok farklı elbise modelleri,  tesettür tunik elbise modelleri, tesettür etek bluz modelleri, tesettür trençkot modelleri, tesettür etnik elbise modelleri, tesettür tulum modelleri, robalı elbise modelleri ve tesettür yelek modelleri ile çok çeşitli ürün yelpazesine sahip 2018 İlkbahar Yaz tesettür modası, her yaşa hitap ediyor.

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası desenli elbise, robalı elbise, kolları nakışlı tunikler, trençkot modelleri, etnik elbise modelleri, çiçek işlemeli elbiseler, tunik tulumlar gibi birçok tarzı içinde bulunduruyor. Daha çok pastel renklerin önce çıktığı 2018 İlkbahar Yaz tesettür modası da, genelde açık renkler tercih edilmiş.

Gelin şimdi başlıklar halinde  2018 İlkbahar Yaz tesettür modası keşfe çıkalım.

2018 İlkbahar Yaz Tesettür Modası Kombin Çeşitleri

2018 İlkbahar Yaz tesettür modasında etnik elbise modelleri, tesettür trençkot modelleri ve tunik tulumlar çok ünlü olacaktır. Trençkot çeşitleri birkaç yıldır raflarda yerini alsa da etnik elbiseler ve tunik tulumlar yeni yeni raflarda yerini almaya başlamıştır.

2018 Tesettür Etnik Elbise Modelleri

Bu tarza ön yargılı bakılsa da örneklerimi görünce bana hak vereceksiniz. Çok şık ve motifli elbiselerden oluşan tesettür etnik elbise modelleri, ayrıca mat renklerden oluşuyor. Çok rahat olan bu elbiseleri giyerken dikkat edeceğiniz nokta eşarp seçimini doğru yapmanız, elbiseler genelde mat renklerden oluştuğu için, Sude tipi parlak eşarp giymemeniz sizin yararınıza olacaktır.

2018 Tesettür etnik elbise modellerine alttaki resimlerden birisini tıklayıp tam boy bakabilirsiniz!

2018 Tesettürlü Trençkot Modelleri

Geçen yılda olduğu gibi bu yılda modada trençkotlar mevcut, kullanım olarak çok rahat olan bu model bir kaç yıl daha modada kalacak gibi duruyor. Trençkot modellerini daha çok çalışan ve üniversite öğrencisi hanımlar tercih ediyor. Görünüşü itibari ile de çok şık olan trençkotlar ayrıca sizi ne giysem derdinden de kurtarıyor.

İlginizi Çekebilir :   Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri

Tesettürlü trençkot modelleri genelde yazın tercih edilmese de bahar aylarında çokça tercih ediliyor. Sizler için seçtiğim bir kaç modeli sunuyorum umarım beğenirsiniz.

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası trençkot modelleri fotoğraflarını daha büyük görmek istiyorsanız, bir fotoğrafın üzerine tıklayın.

 

2018 Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür tunik modellerine artık aşinayız, her tesettürlü kadının dolabında mutlaka tunik vardır. Bu yıl açık renk, sade düz tunikler modada olmakla birlikte genelde açık gri, pudra rengi, bej ve turkuaz rengi tunikler öne çıkmaktadır.

2018 Tesettür Elbise Modelleri

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası elbise modelleri de motifli, desenli şekillerle ön plana çıkmakta. Genel olarak denim kumaşlar tercih edilse de genelde krep kumaşlar kullanılmış. Denim yani kot kumaşların öne çıktığını söylemiştik, motifli desenleri de kollarda ve elbisenin yaka bölgesinde gözlemlemek mümkün.

Resimleri büyük boy görmek istiyorsanız, resmin üzerine tıklayın.

2018 Tesettür Etek Bluz Modelleri

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası elbise modelleri etek bluz modelleri genel olarak sade iki renkli kombinler den oluşuyor. Genelde bluz rengi beyaz renk tercih edilse de kot gömlekler, tek renk gömleklerde tercih edilebiliyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise bluz etek seçimi yaptıktan sonra eşarbı etek rengine göre tercih etmeye dikkat edin.

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası etek bluz modelleri görsellerinde birine tıklayarak büyük resim şeklinde görebilirsiniz.

2018 Tesettür Robalı Elbise Modelleri

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası arasında dikkat çeken robalı elbiseler bu yıl çokça giyilecek. Sade gösterişli olan robalı elbiseler için birkaç örnek göstereceğim, umarım beğenirseniz.

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası seçtiklerim görsellere tıklayarak büyük boyutta ulaşabilirsiniz.

2018 Tesettür Tulum Modelleri

Bu yıl geniş paça tulumlar çok tercih edilecek, gayet rahat ve kullanışlı olan bu tulumlar ayrıca geniş ve krep kumaşlarından dolayı terletmiyor. Ayrıca tek parça olduğu için çok pratik bir şekilde hazırlanmanızı sağlıyor. Farklı renk seçeneklerinde olan tesettür tulumlar 2018 İlkbahar Yaz tesettür modası bizlere getirdiği yeniliklerden. Geniş paça tulum alırken kumaşın krep ya da pamuklu olmasına özen gösterin.

İlginizi Çekebilir :   Madame Carina 2016 Eşarp Modelleri

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası tulum modelleri görsellerine tıklayarak büyük ekran izleyebilirsiniz.

2018 Tesettür Yelek Modelleri

Her yıl en çok tercih edilen ürünlerden olan yelekler 2018 İlkbahar Yaz tesettür modası da tek renk sade ve yere kadar uzayan stilleri ile karşımıza çıkıyor.

2018 İlkbahar Yaz tesettür modası yelek modelleri görsellerine tıklayarak büyük ekran izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status