2018 Tesettür Elbise Modelleri

2018 Tesettür Elbise Modelleri

Bu yıl çok şık bir o kadar da zarif kendinden söz ettirecek tesettür giyime adeta damga vuracak tasarımlar olacak. Bu tasarımların hepsini eğrisi ve doğrusu ile 2018 tesettür elbise modelleri yazımda toplamaya çalıştım. Bu modeller çok çeşitli olsa da günlük kullanımda, iş hayatında, kına da, düğün de olacak şekilde ayırdım. Şimdiden sizlere keyifli okumalar dilerim.

2018 Tesettür Elbise Modelleri İnce Belli Bayanlar için

2018 Tesettür Elbise Modelleri Ince Belli Hanımlar
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Bu elbise modelleri genelde bele kadar daralıp daha sonra ayağa kadar salaş bir şekilde gider. Bu 2018 tesettür elbise modelleri için ince belli olanlara tavsiye ederim. Çünkü elbisenin tarzı itibarı ile düz vücutlara yada basen kısmı kilolu hanımlara çok yakışmayacaktır.

Boydan Çiçekli 2018 Tesettür Elbise Modelleri

Boydan çiçekli 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Boydan çiçekli modeller her sene moda da kalmaktadır. Özellikle belden çiçekli 2018 elbise modelleri yaz aylarında ya da bahar aylarında tercih edilmektedir. Her yaşa her bedene yakışan çehresi ile bu yıl da moda da bulunacak. Bu model çiçek desenleri ve ince yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

Kına için 2018 Tesettür Elbise Modelleri

Kına Için 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Kına geceleri bu yılda çok zarif 2018 tesettür elbise modelleri ile süslenecek. Genel olarak bu yıl bol etekli modelleri kına ve düğünlerde göreceğiz. Bu model kilolu hanımların da tercih ettiği bir model olup bacakları belli etmemesi ile öne çıkmaktadır. Rahat tarzı ile öne çıkan bir model olup genelde bu modeli gençler tercih etmektedir.

Uzun Gözükmek isteyenler için 2018 Tesettür Elbise Modelleri

 

Uzun Gözükmek Isteyenler Için 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Hep söylemişizdir, pileli yada düz olması fark etmiyor, uzun etekler sizi daha uzun gösteriyor. Bu sebeple boyundan şikayetçi hanımlar koyu renk uzun etek ve açık renk beyaz bluz yada tam tersi renklerle bir kombin oluşturabilir. Çok şık ve sade görünmesinin yanı sıra sizi olduğunuzdan uzun da gösterecektir.

İlginizi Çekebilir :   Tekbir Giyim'den Genç ve Dinamik Koleksiyon

İş Hayatı için 2018 Tesettür Elbise Modelleri

 

Iş Için 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

İş hayatı için giyilen elbiseler herkese göre değişiklik gösterir. Yani belli bir tarz var diyemeyiz nitekim 2018 tesettür elbise modelleri içinde bu geçerli özellikle bu tarz bu yıl moda diyemiyoruz. Fakat editör seçimi olan kahverengi beyaz renk sade elbiseler iş hayatı için çok tarz ve şık duruyor. Fakat bir çok elbiseyi kendinizce kombin yapabilirsiniz.

Günlük Kullanım için 2018 Tesettür Elbise Modelleri

Günlük 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Günlük kullanım için tesettür elbise modelleri genelde çiçek yada renk desenli modellerden oluşuyor. Günlük kullanım için bu elbiseler genelde çarşıya pazara çıkıldığında yada günlerde giyilebiliyor. Aslında rahatlığı ve pamuk yapılarıyla çok rahat bir tercih olan günlük tesettür elbiseler her yaş grubu tarafından tercih ediliyor.

İlkbahar için Tesettür Elbise Modelleri

Ilkbaharlık 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

İlkbahar koleksiyonlarında yine yaz için tasarlanmış olan ve halen modasını sürdüren çiçek desenli tesettürlü elbiseleri görmek mümkün. Çiçek desenli, yada küçük motifleri ile öne çıkan bu elbiseler gerçekten çok zarifler. Özellikle sıcaklardan korunmak için beyaz rengin ön planda kullanıldığı bu modeller 2018 tesettür elbise modelleri arasında benim en sevdiğim koleksiyonlardan birisi.

Düğünlük Tesettür Elbise Modelleri

Düğünlük 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Bu konuda da çok çeşitli çok farklı modeller mevcut, düğünlük 2018 tesettür elbise modelleri içinde farklı renklerde ve tarzlarda elbiseler mevcut. Editör tercihimiz olan bu model de ki renkler ve motifler hoşumuza gitti bu yüzden özellikle bu modelde karar kıldık.  Çok farklı bir model olmasının yanı sıra renkleri de çok hoş, özellikle bu yıl düğün için tesettür elbiselerinde koyu renkleri hakim renkler olarak görebiliriz.

Parlak Kumaştan Tesettür Elbiseler

Parlak Kumaş 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Bu yıl damga vuracak bir başka model ise parlak kumaşlar ile yapılan 2018 tesettür elbise modelleri olacaktır. Gerçekten zarif yapısı ile öne çıkan bu model pek günlük kullanıma uygun olmasa da, davetlerde, işte giyilebilir. Bu modeller parlak kumaştan yapılma pilseli, pileli, tek renk modelleri farklı renk seçenekleri ile raflarda görebileceğiz.

İlginizi Çekebilir :   HNB Çanta - Şal Eşarp Modelleri

Kırmızı 2018 Tesettür Elbise Modelleri

Kırmızı 2018 Tesettür Elbise Modelleri
2018 Tesettür Elbise Modelleri

Her yılın muhakkak bir rengi vardır, işte tesettür elbise giyimde de bu yıl moda kırmızı ve beyaz tonların hakim olacağı görünüyor. Kırmızı ve beyazın muhteşem uyumunu verdiğimiz modellerden görebilirsiniz. Bu tarz motiflerle süslü kırmızı beyaz tesettür elbise modellerine hazır olun, çok zarif modeller sizi bekliyor.

Vintage Tarz 2018 Tesettür Elbise Modelleri

Vintage 2018 Tesettür Elbise Modelleri
Kırmızı 2018 Tesettür Elbise Modelleri

Bir süredir vintage tarz modeller modada kendine yer buluyor. Ancak tesettür giyime yeni yeni girmeye başladı. Kimisi bu tarzı çok beğenmese de her dönem alıcı buluyor, benim çok sevdiğim bu modelleri size göstermek istedim. Bu yıl bu tarz vintage tesettür elbise modellerini görebiliriz.

Tüm modelleri görmek için aşağıdaki galeriden her hangi bir fotoğrafa tıklamanız yeterli olacaktır. Gerçekten çok şık ve güzel modelleri sizler için seçtik, iyi seyirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status