2018 Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri

Her gelinin hayali en mutlu gününde hayatında ilk ve tek defa giyebileceği ve unutulmaz olacağı şık bir gelinliğe sahip olmak. Her yıl çeşitli modeller karşımıza çıkıyor, 2018 tesettür gelinlik modelleri çok abartılı olmayan şık ve zarif modelleri ile dikkat çekiyor.

Sizler için bu yılın tarzını yansıtacak 40 adet farklı tarzda tesettür gelinlik modeli seçtim. Aralarında bu yıl fark yaratacak modeller de bulunsa da eskimeyen bir kaç model de var. Aslında 2018 tesettür gelinlik modelleri genelde iki tarzdan oluşuyor, çok gösterişli modeller yada sade modeller fakat bu yıl iki tarzı birleştiren modellerde mevcut.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri İşlemeli Model

Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 Kaftan
2018 tesettür gelinlik modelleri

Bu model kaftan tarzından esinlenerek tasarlanmış bir model olarak dikkat çekiyor. Anlattığım üzere iki tarzı birleştiren, yani hem gösterişli, hem de sade tarzlardan bir tutam alan bir model ile karşı karşıyayız. Bu model üzerindeki altın rengi işlemelerle dikkat çekiyor, aynı zamanda sadelik hissi de veriyor. Uzun duvak ise gelinliği tamamlayan bir başka parça, 2018 tesettür gelinlik modelleri bu tarz modeller ile düğün sezonuna damga vuracak.

Sultan Tesettür Gelinlik Modeli
2018 tesettür gelinlik modelleri
Uzun Tarlatan Tesettür Gelinlik Modeli
2018 tesettür gelinlik modelleri

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Gelin olacak hanımların en çok merak ettiği konu ise 2018 tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları olacaktır. Aslında teker teker fiyat vermeye kalksam liste uzar bu sebeple şunu söyleyebilirim, her bütçeye uygun gelinlik modelleri mevcut. Belki bu söylediklerim klişe olabilir fakat günümüz şartlarında 800 liraya da tesettür gelinlik bulabilirsiniz, 10.000 liraya da bulabilirsiniz. Kumaşına, tipine göre değişiyor fiyatlar kiralama da ise çok fazla fark etmiyor, eskiden fiyatlar kiralama olunca yarı yarıya oynardı.

Tesettür gelinlik bulmak çok zor zaten bu konuya yatırım yapan firmalarda çok değil, yerel moda evlerinde genelde kişiye özel dikiliyor yada hazır model veriliyor. Fakat şunu da söylemem mümkün artık Çin’den dahi gelinlik getirtilebiliyor, bu söylediklerime girebilirsiniz fakat ali ekspres gibi siteleri inceleyebilirsiniz. Çok güzel tesettür gelinlik modelleri mevcut. 2018 tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları konusuna çok fazla değinmek istemiyorum çünkü fiyatlar mevsime göre de değişebiliyor. Aynı model kışın fazla düğün olmaması sebebiyle daha ucuza satılabiliyor.

İlginizi Çekebilir :   2017 Kına Gecesi Hatırası Trendi
Sade Uzun Tesettür Gelinlik Modeli,
2018 tesettür gelinlik modelleri

 

Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri 2018

Bu model özellikle beli ince yapılı hanımlara hitap etmektedir. Çok farklı modellere sahip olan tesettür prenses gelinlik modelleri, özellikle kabarık tarlatan ve etek kumaşının tüllü olması ile fark yaratmaktadır. Birde 2018 tesettür gelinlik modelleri bu yıl da adında çok bahsedeceğimiz uzun kuyruklu modelleri de prenses gelinliklerde görebiliriz.

Prenses gelinlik modelleri daha dantelli ve taş işlemeli yapısı ile öne çıksa da, sade düz modellerde görmek mümkün olmaktadır. Bir de bu yıl yine sık karşılaşacağımız uzun duvak, pelerin duvak modelleri de tesettür prenses gelinlik modellerine uygulanmaktadır. Uzun duvakların yanı sıra önü taşlı gelinlik başı modelleri de tesettür prenses gelinlik modellerine renk katıyor.

Tesettür prenses gelinlik modelleri yeni tasarımlar olması nedeniyle çok çeşit barındırmıyor olsa da uzun duvaklı ve gelin başı süslemeli modeller ve kabarık etek detayları ile dikkat çekiyor. Bu yıl sıkça karşılaşacağımız altın yaldızlı işlemeli modellere tesettür prenses gelinlik modellerinde yer verilecek.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 önü Taşlı
2018 tesettür gelinlik modelleri

Tesettür Kabarık Gelinlik Modelleri 2018

Adeta her yıl gelinlerin vazgeçilmezi haline gelen tesettür kabarık gelinlik modelleri bu yılda kendine has tarzı ile moda evlerinde ve gelinlikçilerde kendine yer bulmayı başarıyor. Aslında tesettür gelinlik modelleri 2018 arasında en eskiye dayanan modellerden birisi olan kabarık gelinlik modelleri, her bütçeye uygun seçeneklerle kendinden söz ettiriyor.

Bu model eski bir model olmasından dolayı ve yeni moda ürünlerin çeşitli ve fazla olmasından dolayı diğer modellere göre fiyatı daha cazip geliyor. Bir neden de kiralık gelinlikler bu model üzerine çok olduğu için fiyat daha esnek oluyor.

2018 Tesettür gelinlik modelleri altın işlemeli, motifli seçenekler sunacağını daha önce söylemiştik, kabarık gelinlik modelleri ise bundan farklı olarak zümrüt taşlı dantel işlemeli modeller ile karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir :   İlkbahar Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür kabarık gelinlik modellerinin en büyük avantajı hem ince hemde kilolu hanımlara hitap etmesidir. 2018 Tesettür gelinlik modelleri arasında hem üst bölgesi hem de alt bölgesinin kabarık olduğu tek model olan bu gelinlik bu özelliği sayesinde fazla kilolarınızı saklıyor. Bu modelin diğer bir avantajı ise çok fazla renk seçeneği sunulmasıdır. Fuşya, ten rengi, eflatun, kırmızı gibi farklı seçenekler ile her zevke hitap ediyor.

Tesettür kabarık gelinlik modelleri gerek çeşidin bol olması, gerekse de renk seçeneklerinin fazla olması ile gelinlik seçimine bir türlü karar veremeyen gelin adaylarına bir alternatif oluyor. 2018 tesettür gelinlik modelleri sizlere pahalı geliyorsa, kararsız kalıyorsanız bu modele yönelmenizi tavsiye ederim.

Özellikle 2018 tesettür gelinlik modelleri arasında kilolu hanımlara en çok hitap eden modeldir. Kilolu hanımlar bu modellere bakmadan gelinlik tercihi yapmasınlar.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 Sade
2018 tesettür gelinlik modelleri

Tesettür Gelinlik Başı

Son olarak tesettür gelinlik başı nasıl olmalı bunun hakkında kısaca sizlere bilgi vereceğim. Gelin adayı hanımların en çok hataya düştükleri konu tesettür gelinlik başı konusu oluyor. Öyle ki 2018 tesettür gelinlik modelleri arasından en güzel modeli seçseniz bile tesettür gelinlik başı tercihiniz gelinliğe göre olmazsa tam olarak taşlar yerine oturmuyor.

İlk olarak dikkat edilecek husus yüzünüzün genişliği yani büyüklüğü, yüzünüz büyük ise ince tarz tesettür gelinlik başı tercih etmeyiniz. Yüzünüz büyük ise tesettür gelinlik başı daha sert ve gösterişli olmalı,  bu şekilde yüzünüzün kenarlarını da kapatacak modeller ile yüzünüzün hatları belli olacaktır. Bu şekilde modeller seçmeniz de fayda var.

Yazı sonunda geniş bir galeri ile birde video şeklinde 2018 tesettür gelinlik modelleri slayt gösterisi sunacağım.

önü Düğmeli Tesettür Gelinlik Modeli
2018 tesettür gelinlik modelleri
çok Sade Tesettür Gelinlik Modelleri
2018 tesettür gelinlik modelleri
Tesettür Gelinlik Modelleri
tesettür gelinlik başı

 

 

Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlikler için Tıklayınız

İlginizi Çekebilir :   2015 Setr-i Nur Tesettür Gelin Aksesuarları

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status