2018 Tesettür Söz Elbise Modelleri

2018 Tesettür Söz Elbise Modelleri

2018 tesettür söz elbise modelleri arasından seçtiğim 9 modeli sizlerle paylaşacağım. Bu modeller farklı yaşlara hitap etse de çoğu herkes tarafından giyinilebilecek modellerdir.

Bu yıl işlemeli sade modeller yükseliştedir, bazı modeller de ise motifler olabilmektedir ama genel itibari ile sade modeller modadır.

Hâkim yaka taşlı fermuarlı 2018 tesettür söz elbise modelleri de dikkat çekmektedir. Her biri birbirinden güzel olan bu tesettür söz, nişan elbiselerini sizler için derledim.

2018 tesettür söz elbise modelleri beğendiğiniz modeli yoruma yazmayı unutmayın.

2018 Tesettür Söz Elbise Modelleri Arasından Seçmeler

Siyah Yeşil Tesettür Söz Elbise Modeli

 

Siyah Yeşil Tesettür Söz Elbise Modeli

İşlemeli sade olan bu modelde iki renk açığa çıkarılmıştır, siyah ve yeşilin muhteşem uyumu olan bu model ayrıca fermuar, astar, pul ve kemer aksesuarları ile zenginleştirilmiştir. Uzun kollu ve hâkim yakalı olan bu tesettür söz elbise modelinin kumaşı ise kreptir.

2018 tesettür söz elbise modelleri arasından seçtiğim ve daha çok 18-30 yaşa yakıştırdığım bu model, buğday tenlilere ve beyaz tenlilere daha çok yakışacaktır.

Yeşil Tesettür Söz Elbise Modeli

 

Yeşil Tesettür Söz Elbise Modeli 2

Bu model ise işlemeli sade bir modeldir, fakat işlemeler sadeliğini bozmamıştır. Sadece yaka ve bel bölgesinde olan altın işlemeler öne çıksa da yeşil ton sadeliğe hükmetmektedir. Yine fermuarlı ve astarlı olan bu modelin kumaşı Viskon’dur.

2018 tesettür söz elbise modelleri arasında en sade modellerden diyebilirim. Gerek sadeliği gerekse işlemenin az olması nedeniyle 30 yaş üstüne daha yakışacak ağır bir modeldir. Gelin annelerine çok yakışacak bir modeldir. Fakat olgun görünmeyi seven gelinler içinde tercih edilebilir bir modeldir. 2018 tesettür söz elbise modelleri genelde sade tasarımları ile öne çıkmaktadır.

Pembe Söz Elbise Modeli

 

İlginizi Çekebilir :   2016 Sonbahar Eşarp Modası

Pembe Söz Elbise Modeli

Pudra ve Fuşya renklerini taşıyan bu model dantel aksesuarı ile ön plana çıkan sade bir modeldir. Çok şık sade bir model 2018 tesettür söz elbise modelleri arasında en sade elbiselerden biridir. Uzun kollu ve hâkim yaka olan bu elbisenin kumaşı satendir. 25 yaş üzerine çok şık gidecek bu elbiseyi bana göre esmerler tercih etmelidir. Çünkü canlı renkler sayesinde renginizi açacaktır. Yalnız bu model pudra olduğu için makyaj da aşırılığa kaçılmamasına dikkat edilmelidir. 2018 tesettür söz elbise modelleri de genelde pembe, mavi, yeşil ve siyah renkler ön plana çıkmıştır.

Mavi İşlemeli Söz Elbise Modeli

 

Mavi Işlemeli Söz Elbise Modeli

Bu elbise çok gösterişli olması ile diğer 2018 tesettür söz elbise modelleri arasından sıyrılır. Taşlı aksesuarları, fermuarı ve astarlı olması bu modele gösteriş katmıştır. Uzun kollu bir elbisedir ve kollarında düğmeler vardır. Kumaşı ise şifondur, lacivert ve sarı bu modelde çok güzel uyum sağlamıştır. Tesettür söz elbisesini öne çıkaran ise şüphesiz motifli sade kısmıdır, sıfır yaka bir elbisedir. Bu elbise için bir yaş sınırı koymuyorum, gösteriş seven tüm gelin ya da anneler bu elbiseyi giyebilir. Ayrıca lacivert ve sarı renklerinden dolayı her tene gitme bir özelliği de vardır. 2018 tesettür söz elbise modelleri arasından editörün seçimi bu elbisedir. 2018 tesettür söz elbise modelleri arasından beğendiğiniz modeli lütfen sizde yoruma yazınız.

Fiyonklu Fermuarlı Tesettür Söz Elbise Modeli

 

Fiyonklu Fermuarlı Tesettür Söz Elbise Modeli

Somon renk ve siyahın buluşması ile ortaya çıkan bu elbiseyi asıl öne çıkaran fiyonk ve astarıdır. Çok sade ve şık olan bu elbise siyah motiflerle dikkat çekmektedir. Kolları düğmeli olan bu modelde sıfır yaka mevcuttur. Bu elbise ise 18-30 yaş arası gelinler için ideal buluyorum. 2018 tesettür söz elbise modelleri arasında en açık renklerden olan bu elbise her türlü tene de gidecektir, fakat bu elbise buğday ve esmerlerde daha güzel duracaktır. Son olarak elbisenin kumaşı Şifon kumaşıdır. 2018 tesettür söz elbise modelleri de genel olarak şifon, krep kumaşlar kullanılmıştır.

İlginizi Çekebilir :   Yazlık Parçaları Sonbaharda da Kullanın

Düz Mavi Tesettür Elbise Modeli

 

Düz Mavi Tesettür Söz Elbise Modeli

Bu elbise ise işlemeli sade özelliği ile ön planda olmaktadır. 2018 tesettür söz elbise modelleri arasında en ağır modeller arasındadır. Lacivert renginin hâkim olduğu elbise de çok az aksesuar vardır. Fermuarlı ve taşlı süslemeler bulunan bu elbise hâkim yaka olmakla beraber kumaşı krep kumaşıdır. Bana göre gelin annelerinin tercihe edeceği bir modeldir, 30 yaş üstüne yakışan bir modeldir, düz renk olması ile birlikte her türlü ten rengine yakışacaktır. 2018 tesettür söz elbise modelleri sadeliğe önem veren fakat motifleri de öne çıkaran modellerdir. 2018 tesettür söz elbise modelleri şık, abartısız, sade modeller olarak öne çıkmaktadır.

Uzun Etekli Mor Tesettür Söz Elbise Modeli

 

Uzun Etekli Mor Tesettür Söz Elbise Modeli
Uzun Etekli Mor Tesettür Söz Elbise Modeli

2018 tesettür söz elbise modelleri arasında en gösterişli modellerden biridir. Uzun salınan eteği elbiseye renk katmaktadır. Bana göre söz elbisesi değil de bindallı olacak bir modeldir, özellikle beyaz tenliler de çok güzel duracaktır. 2018 tesettür söz elbise modelleri de astarlı fermuarlı, motifli aksesuarlar çokça kullanılmıştır.

Kırmızı Sarı İşlemeli Söz Elbise Modeli

 

Kırmızı Sarı Işlemeli Söz Elbise Modeli

Son olarak kırmızı sarı olan bu gösterişli modeli tanıtalım. Bu model de bindallı olarak tercih edilmelidir, süslemeli ve parlak kumaşı elbiseyi öne çıkarmaktadır. Esmer ve buğday tenlilere çok yakışacak bir modeldir. 2018 tesettür söz elbise modelleri yorumladık video da ve slaytlarda tüm fotoğraflara ulaşabilirsiniz!

Video nun altında slayt gösterisini bulabilirsiniz, fotoğraflar orada daha büyük boyutludur, herhangi birine tıklayarak slaytı başlatabilirsiniz!

2018 tesettür söz elbise modelleri slaytlarını başlatmak için herhangi bir fotoğrafa tıklayınız!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status