3 Boyutlu Gelinlik Mi

3 Boyutlu Gelinlik Mi

Geçtiğimiz ay düzenlenen ve piyasaları bir hayli canlandıran X. IF Wedding Fashion 2016 yani 2016 Evlilik Fuarı İzmir de binlerce kişiyi ağırladı. Gelinlik modelleri, damatlık modelleri, kına gecesi abiye modelleri, nişanlık modelleri, abiye modelleri, tesettür abiye modelleri, tesettür gelinlik modelleri ve düğüne ve evliliğe atılan bu özel günlere dair her şey bu fuarda yer aldı. Bu fuar da en dikkat çekici şey ise 3 boyutlu gelinlik modelleriydi.

3 Boyutlu Gelinlik Nedir

3 Boyutlu Gelinlik
3 boyutlu gelinlik modeli

2016 Evlilik Fuarında pek çok defile ile 2016 gelinlik modelleri, 2016 damatlık modelleri, 2016 tesettür gelinlik modelleri tanıtıldı.

2016 gelinlik modasında dikkat çeken ayrıntı, 3 boyutlu çiçekler ve 3 boyutlu gelinlik modelleriydi. Aslında son zamanlarda gömlek bluzlerin üzerinde, etek ve elbiselerde biraz biraz görsek de gelinlik modellerine ve abiye modellerine daha hızlı bir geçiş yaptı. Çünkü üç boyutlu çiçekler ve detaylar üzerinde durduğu kıyafeti daha canlı ve yaşanır kılıyor. Özellikle teknolojinin de gelişmesiyle artık tasarımcılar hayal ettiklerini hemen pratiğe dökebiliyor ve tasarımlarını anında ellerinde tutabiliyorlar. 3 boyutlu çiçekler de 3 boyutlu gelinlikler ve kabarık abiyeler üzerine yapışıverdi. Doğrusu çok güzel duruyorlar.

3 Boyutlu Gelinlik Galeri

Krem 3 Boyutlu Gelinlik Modeli

2016 tesettür gelinlik modelleri arasında 3 boyutlu gelinlik için çok fazla resim bulamasak da sizler için detay vererek bu 3 boyutlu çiçek desenli gelinlik modellerini göstereceğiz. Bu modeller genelde etek pilelerinde çiçek motifleri barındıran modeller.

Bu gelinlikleri ilginç kılan taraf etek detaylarda yada göğüs detaylarda fotoğraflarda gördüğünüz gibi çiçek detayları yada kelebek motifleri ile bezenmiş olması.

3 Boyutlu Gelinlik Modeli Kelebek
3 boyutlu gelinlik modeli

Şöyle bir anlatmak gerekirse, tüller üzerine serpiştirilmiş çiçekleri gözünüzün önüne getirin. Özellikle gelinliğin etek ucu kısımlarında ve duvak kısmında kullanılan 3 boyutlu çiçekler, gelinlik rengine göre seçilmelidir.

İşte çok fazla merak uyandıran ve beğenilen 3 boyutlu gelinlik modellerini sizler için aşağıdaki galeri de veriyoruz. Bu galerinin yanı sıra yazının en altında bulunan videoyu da izleyebilirsiniz.

Bu modeller yeni popüler olduğu için bu modellerden şu an her moda evinde bulamayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Yarım Tesettür Mayo Modelleri

Bu yazı 28.09.17 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. […] 2016 Gelinlik Modası, hemen bir önceki yazımız, henüz bakmadıysanız şiddetle tavsiye ediyoruz. Gelinlik ayakkabı modelleri 2016 yılında gelinlerin tercihine göre değişse de babet gelin ayakkabıları dantel, inci ve taşlarla süslenerek gelinlik altına uygun halde ve daha rahat bir düğün geçirmek isteyen gelin adaylarının tercihi olmaya devam ediyor. Ancak topuklu, yüksek topuklu ve platform ayakkabı tercihi yapan gelin adayları için daha fazla seçenek var. Çünkü topuklu ve platformlu ayakkabılarda daha fazla alan olduğu için süslemelere daha müsait. Büyük kurdaleler takılan yüksek topuklu ayakkabılar var mesela. Taşlarla süslenen, inciler dizilen ve gelin damat isimlerinin yazıldığı özel tasarım gelinlik ayakkabıları var. […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status