56 Beden Tesettür Abiye Modelleri

56 Beden Tesettür Abiye Modelleri

Tesettürlü büyük bedenli hanımların en çok dertli oldukları konulardan birisi büyük beden tesettür abiyelerin çok fazla çeşitlilik göstermemesi. Son yıllarda tesettür sektörüne bir çok firma girmesi ile birlikte 56 beden tesettür abiye başta olmak üzere, battal boy abiyeler çoğaldı.

Abiye konusu özellikle büyük beden giyen hanımların en çok zorlandığı konu, çünkü düğün gibi özel bir gece de giyebilecek çeşitlerin az olması büyük problem yaratıyor. Ancak bu yazımda vereceğim çeşitli markaların farklı tarzlarda 56 beden tesettür abiye modelleri çok farklı ve oldukça şık. Bu modeller sizlere vücudunuza uygunluk hakkında bir fikir verebilir.

56 Beden Tesettür Abiye Tavsiyeleri

Kilolu hanımların bir çoğu abiye seçerken çok zorlanır, çünkü abiyeler belli bir biçimde yapılır. Fakat her kilolu hanımın kilo aldığı noktalar çok farklı olduğu için bu standart ölçüler bedenlere uygun gelmeyebilir. Bende bu yazımda 56 beden tesettür abiye tavsiye ederken buna dikkat edeceğim. Sizlere uygun modeli kolaylıkla seçmeniz için birbirinden güzel 25 farklı modele yazı sonunda ki galeriden ulaşabileceksiniz.

Büyük Beden Tesettür Abiye
56 Beden Tesettür Abiye

Üstte gördüğünüz 56 beden abiye modelini kilosunu özellikle basen ve göbek bölgesine veren hanımlar için atıyorum. Bu tarz kumaşla yapılan bir tercih kilolarınızı örtecek ve çok şık bir abiye ile de güzel görünmenizi sağlayacaktır. Bu model tarzında özellikle siyah ve koyu renk seçimi çok yerinde olacaktır.

Vücudunuzda ki kilo dağılımı orantısız ise yani tek bir yerden kilo almayıp bir çok yerden kilo almaya meyilli iseniz bu model tercihi tam size göredir.

56 Beden Tesettür Abiye Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

Lacivert 56 Beden Tesettür Elbise
56 Beden Tesettür Abiye Modelleri

56 beden tesettür abiye modelleri arasında bu model ise özellikle sadece göbeğinden kilo alan hanımlara yönelik bir modeldir. Yani vücuttaki yağlanma sadece göbek bölgesine yığılmış ise bu şık model tam size göre olacaktır. İlk modeli de tercih edebilirsiniz fakat abiye üzerime otursun, daha gösterişli olsun istiyorsanız bu 56 beden tesettür abiye tam sizin vücudunuza göre olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Amine Hüma Tesettür Abiye Modelleri

56 Beden Tesettür Abiye Elbiseler

 

Gri Siyah 56 Beden Tesettür Abiye
56 beden tesettür abiye

Son olarak tamamı editör seçimi olan tüm 56 beden tesettür modellerini galeri şeklinde yayınlayacağım. Gerçekten tüm verdiğim abiyeler göz kamaştırsa da özellikle vücudunuza göre tesettür abiye seçmenizde fayda vardır.

Özellikle büyük beden tesettür abiye seçerken yapılan en büyük yanlışlardan birisi vücut tipini bilmeden bir abiye seçmektir. Aşağıda verdiğim galeriden kendi vücudunuza en çok yakışanı bulabilirsiniz, birde video yayınlayacağım, izlemeyin unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status