Abiye Başörtü Modelleri 2018

Abiye Başörtü Modelleri 2018

Abiye başörtü modelleri 2018 çok güzel ve yenilikçi modelleri ile dikkat çekiyor. Bu yazımda size 40’ı geçkin abiye başörtü modelleri sunacağım. Bu yıl düğün ve nişanlar bu abiye başörtü modelleri ile süslenecek.

İlk olarak sizler için beğendiğim, hoşuma giden on modeli aşağıda vereceğim, diğer tüm modellere ise yazının en sonunda ki galeriden ulaşabileceksiniz.

Abiye Başörtü Modelleri 2018 Yılı Yenilikleri

Abiye Başörtü Modelleri 1
Abiye başörtü modelleri 2018

Bu yıl göze çarpan modellerin çoğunda çiçek motifleri olması, geçtiğimiz yıllarda abiye başörtü modelleri taşlı desenler ile süslenirdi. Bu yıl ise geçen ki yıllardan farklı olarak çiçek motifli taşlar ile bezenmiş. Çiçek motiflerinin kenarları, ortası yada yaprak kısımları ise inci veya parlak taşlarla süslenmiş.

Bazı modeller ise tül eşarplar kıvrılarak çiçek deseni haline getirilmiş. Bu modeller tercihe göre değişse de bazıları hem çiçek desen hem de taşlarla süslenerek göze çarpıyor. Benim en çok hoşuma giden kıvırma desenler ile yapılan çiçek motifleri tabi bu tercihe göre değişiyor.

Abiye Başörtü Modelleri 2018 Püf Noktaları

Burada dikkat etmeniz gereken başörtü kumaşına göre bir model yaptırmanızdır. Kendiliğinden çiçek motifli bir model için genelde tül eşarplar kullanılmaktadır. Parlak ipek eşarplara ise taş işlemeler yapılmaktadır.

Bu sebeple başörtüsü için alacağınız kumaşı buna göre seçmelisiniz. Abiye başörtü modelleri 2018 renk, kumaş ve işlemelerine göre değişkenlik göstermektedir.

2018 Abiye Başörtü Modelleri 32

Genelde düz parlak kumaşlar kullanılmaktadır. Düz parlak kumaşlar genelde pembe, mor ve turkuaz gibi renkler ile kullanılmaktadır. Taş işlemeler ise iğne veya yapıştırıcı yardımı ile üzerine işlenmektedir.

Abiye başörtü modelleri 2018 hazır olarak da alınabilir, son yıllarda bu modellerin hazırları çıkmıştır. Bu sayede kuaföre yaptırmanıza gerek kalmamaktadır. Direk hazır bir şekilde bu abiye başörtü modellerini kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Şallarda Nakış Şıklığı

Abiye Başörtü Modelleri 14

Şimdi tüm seçtiğim 2018’e damga vuracak modelleri sizlere vereceğim. Beğendiğiniz modelleri kuaförünüze gösterip yaptırabilirsiniz. Abiye başörtü modelleri 2018 galeri ve bu fotolarla yaptığım videoyu aşağıda paylaşacağım.

Abiye başörtü modellerini ve bu yıla özgü modelleri yazımızda size aktarmaya çalıştık. Sizlerden gelen geri dönüm ve yorumlar bizim için çok önemlidir. Lütfen yoruma düşüncelerinizi yazmayı unutmayın.

2018’in En Güzel Abiye Başörtü Modelleri için Tıklayınız

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status