Abiye Şal Modelleri

Abiye Şal Modelleri

Atalarımız “Dost başa bakar.” diye boşuna söylememiş. Tesettür elbise giyen kadınlar için başörtüsü seçimi hayati öneme sahiptir. Özellikle özel gün ve gecelerde daha çok tercih edilen abiye kıyafetleri uygun başörtüsü ile kombin yapmak gerekir. Dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte vakit geçireceğiniz bu özel günlerde sizler için hazırladığımız aşağıdaki abiye şal modelleri arasından oldukça doğru seçimler yapabilirsiniz. Bu yazımda editör seçimi en güzel modelleri sizlere yansıtmaya çalışacağım. Bu modeller size abiye üstüne ne tarz bir şal seçilir daha iyi gösterecektir. Bunun yanı sıra yazı sonunda ki galeriye ve videoya da bakabilirsiniz.

Abiye Şal Modelleri İncelemesi

Sarı Abiye şal Modelleri
abiye şal modelleri

Abiye şal modelleri özellikle püsküllü modeller ile bu yıl abiyeler üzerine çok güzel bir görünüm katacak. Genelde abiye üstüne giyilen modeller bele kadar uzanan uzun abiye şal modelleri olsa da, bu yıl püsküllü modelleri de göreceğiz.

çok şık Abiye şal Modelleri

Dantelli Turkuaz Abiye şal Modelleri
Dantelli Turkuaz Abiye şal Modelleri

Genel de abiye üstüne eşarp modelleri tercih edilse de zaman zaman abiye şal modelleri de tercih edilebiliyor. Abiye eşarp modellerinde çok farklı modeller karşımıza çıksa da abiye şal modelleri için aynı şeyi söylememiz mümkün değil. Bu yıl dantel güpürlü işlemeli şal modellerini de sıklıkla göreceğiz. Örneklerde de verdiğim üzere abiye şal modelleri dantel işlemeler ve parlak ipek kumaşlarla çok şık gözüküyor.

Dantel Güpürlü Abiye şal Modelleri
Dantel Güpürlü Abiye şal Modelleri

Abiye Şal Modelleri Galerisi

Bu modellerin her birini farklı abiye modelleri ile kombin yapmak mümkün. Sizlere fikir olması amacıyla bir kaç tane abiye şal modelleri galeri de veriyorum. Önemli olan şal modellerinin abiyeler ile uyumlu olması, yani siz yakıştırıyor iseniz hiçbir sıkıntı yok.

Elbise tercihinizin üzerine giyeceğiniz şal, eşarp, türban ve benzeri başörtüsü modellerini iyi seçmeniz gerekir. Bu yüzden size 12 farklı abiye üstüne şal modeli sunduk. Bu modellerden beğendikleriniz ile benzer kombin yapmak mümkündür. Genelde abiye şal modelleri parlak desenlerden oluşsa da mat desenler de tercih edilebilir.

İlginizi Çekebilir :   'Hazır' Tesettür!

Bu yazı 28.09.17 tarihinde güncellenmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status