Aker 2016 Deri Çanta Modelleri

Aker 2016 Deri Çanta Modelleri

2016 çanta modelleri arasında birbirinden farklı tasarımlar, aksesuarlar kullanılsa da her zaman ve her markada olduğu gibi deri çantaların yeri bir başkadır.

Deri çantalar hem daha dayanıklıdır; özellikle kaliteli olduğunda, hem de hemen hemen her türlü kıyafete uyum sağlar. Artık sadece siyah deri çantalar tercih edilmiyor. Yıllardır renklerin ve desenlerin zevkli insanoğlunun ellerinde çanta modelleri de değişti, değişiyor.

Aker çanta modellerinin tümünde Aker amblemi, logosu yer almakta. Bu da kaliteye imza atmak oluyor. Hangi renkte hangi modelde olursa olsun Aker çantayı logosundan tanıyabilirsiniz.

2016 yılı çanta modasındaki ponpon merakı devam ediyor. Aker 2016 ilkbahar yaz çanta koleksiyonundaki birbirinden güzel deri çanta modellerine de renklerine uygun ponponlar takmayı ihmal etmemişler. Bir diğer ayrıntı da Aker, çapraz çanta modellerinin en az bir aç tanesinde zincir askı mutlaka kullanıyor. Zincir detaylı çantalar kıyafete göre hem spor hem de klasik bir kombinde kullanabilir hale gelebiliyor.

Aker deri çanta modelleri 2016 :

İlginizi Çekebilir :   Aker Yeni Sezon Çanta Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status