Aker 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker 2016 ilkbahar yaz koleksiyonuna , İlkbahar Çiçekleri adını verdi. Çiçekler kadar renkli çiçekler kadar iç açıcı ve çiçekler kadar canlı bir koleksiyon.

Aker 2016 eşarp modellerini görünce şimdiden 2017 eşarp modellerini merak eder olduk. Her yaz birbirinden farklı renkleri bir araya getirip tasarlayarak yıllardır kaliteli çizgisinden ödün vermeden çalışan Aker, eşarp modelleri, giyim ve çanta modelleri için de aynı titiz çalışmaları yürütüyor.

Aker eşarp modelleri lookbook kataloglarında yıllardır her kadının dikkatini çeken bir konu vardır; eşarplar yani başörtüler neden bayan mankenlerin başında eşarp olarak değil de boyunlarında fular şeklinde takılıp sergilenir? Cevabını biz de bilmiyoruz ancak son yıllarda koleksiyonlarda artık eşarbı eşarp gibi bağlayan, katalog çekimlerini olması gerektiği gibi yapan kareler de yok değil. Aşağıya eklediğimiz Aker 2016 ilkbahar çiçekleri koleksiyonunda da bir çok açık bayanın boynunda eşarp modellerinin sergilendiğini ve kısıtlı sayıda da başörtüsü gibi kullanıldığını göreceksiniz.

2017 ipek eşarp modelleri hakkında da bir şeyler söylemek gerekirse; yine çok renkli ve bol çiçek desenli eşarp modelleri olduğunu hatırlatabiliriz. Zira güller, çiçekler ve geometrik desenler eşarp modellerinin vazgeçilmez desenleri arasında ve olmaya da devam edecek.

Aker 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu :

İlginizi Çekebilir :   Yazın En Hesaplı 8 Eşarp ve Şal Örneği
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status