Aker 2017 İlkbahar Yaz Sura İpek Eşarp Modelleri

Aker 2017 İlkbahar Yaz Sura İpek Eşarp Modelleri

Güneş gün geçtikçe daha fazla göz kırpmaya başlarken bizlere baharın haberini de almış oluyoruz. İlkbahar, umut veren, her şeyin iyi olabileceğini anlatan ve içimizi adıyla bile ısıtan bir mevsim. Eşarp modelleri 2017 ilkbahar sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken bazı eşarp markaları ilkbahar yaz eşarp koleksiyonlarını gün yüzüne çıkarmaya başladı bile.

Aker eşarp, 2017 ilkbahar yaz sura ipek eşarp modellerinde 2017 eşarp modasında yer alan ‘Kuş Tüyü Desenli Eşarp Modeli’ ile birbirinden güzel renklerde sunarak tesettürlü bayanların zevklerine cevap vermeye çalışmış. Gerçekten bir özgürlük deseni ya da kovboy deseni olarak da düşünülebilen kuş tüyü deseni, eşarp modelleri üzerinde çok güzel duruyor.

Aker 2017 Ilkbahar Yaz Sura Ipek Esarp Modelleri 8

Her sezonda eşarp üzerine farklı biçimlerde yerleştirilerek tasarlanan kuş tüyü deseni, Aker sura ipek eşarplar üzerine işte böyle dizilerek poz veriyorlar. Aynı desen ve modelin birbirinden farklı renk kombinleri de tasarlanmış ve böylece herkesin renk zevklerine de hitap etmesi sağlanmış.

Bir diğer eşarp deseni de güller, çiçekler ve renkler… Aker eşarp modellerinde göze çarpan detaylardan biri her sezonda olduğu gibi farklı renklerde hazırlanan aynı desene sahip eşarp modellerinin gözümüze farklı gelmesi. Bu da çeşitliliğin artması demek. Güllerin ve çiçeklerin, rastgele fırça darbeleriyle desenlenmesi ile özellikle pastel renklerde oldukça başarılı eşarp modelleri ortaya çıkıyor. Aker eşarp kalitesi ile bu güzellikler birleşince de şık bir görüntü ortaya çıkıyor.

Aker Kuş Tüyü Desenli Eşarp Modelleri 2017 , 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu :

İlginizi Çekebilir :   Taş Baskılı Eşarp Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status