Aker Eşarp Aksesuarları

Aker Eşarp Aksesuarları

Aker, ipek eşarp denilince akla gelen ilk eşarp markalarından biridir. Kaliteli ipek kumaş kullanılması sebebiyle eşarbın bakımı ve eşarba takılacak aksesuarlara da dikkat etmek gerekir. İpek eşarplarda yanlış iğne kullanmak, ucu pat iğne kullanmak eşarba zarar verir. Bu yüzden eşarba takılan her aksesuarın ucuna bakmak gerekir. Eşarp mıknatıslarında bu sorun olmayabilir ancak onların da eşarba aşırı baskı yapmamasına dikkat etmelidir.

Eşarp iğnelerinin ise uçları küt olmamalı, rahatça eşarptan geçmelidir. Ve çıkarıldığında da eşarpta derin izler bırakmayacak derecede ince olmalıdır.

İpek eşarp alırken Aker markasını tercih ediyorsanız, eşarp iğnesi ve eşarp mıknatısı alırken neden Aker’i tercih etmeyesiniz?

İşte Aker’in birbirinden farklı eşarp iğneleri ve eşarp mıknatısları. İncili eşarp iğnesi de var vav eşarp mıknatısı da; hem de her birinin pek çok renk seçeneği de mevcut.

Aker eşarp iğnesi fiyatı 14.90 TL ile 24.90 TL arasında değişirken Aker eşarp mıknatıs fiyatı 24.90 TL ile 34.90 TL arasında değişiyor. Satın almak için Aker in online satış sitesini inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Aker Bordo & Siyah Kombini
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status