Aker İpek Eşarp Şampuanı

Aker İpek Eşarp Şampuanı

Sizlerde gelen soruların başında ipek eşarp temizliği geliyor. İpek eşarp temizliği nasıl olmalı? İpek eşarptaki lekeler nasıl çıkar? gibi pek çok soruya daha önceki yazılarımızda cevap niteliğinde paylaşımlarda bulunduk.

İpek eşarplar hassas olduklarından dolayı bakımı ve temizlenmesi de bir o kadar hassas olmalıdır. 30 dereceyi aşmayan bir ılıktaki suyla yıkamak, eşarplar için özel üretilmiş şampuan kullanmak, ipek eşarpları uzun süre kullanmanız için önemli bakım tüyolarıdır. Aker ipek eşarp şampuanı ile ipek eşarplarınızı yıkayabilir ve temizlenmesini sağlayabilirsiniz. İpek eşarplar için özel olarak üretilmiş eşarp şampuanı ile yıkadığınız eşarplarınız mis gibi kokacak ve ipek yumuşaklığı devam edecek. İpek eşarplar yıkanırken çitilemeden yumuşak hareketlerle yıkamanız gerekir. Yıkama işlemi bittikten sonra eşarbı sıkmayın, suyunu bırakmasını bekleyin. Mümkünse havlu üzerine sererek düz bir zeminde kurumaya bırakın. Böylece hassas ipek eşarp, modeli ve şekli bozulmadan kuruyacaktır. Ütülerken de aynı hassasiyetle ılık derecede üzerine çok bastırmadan ütüleyip tertemiz kullanabilirsiniz.

Eğer gerçek ipek eşarp yani %100 ipekten üretilmiş bir eşarp kullanıyorsanız; Aker ipek eşarplarda olduğu gibi, su ve leke tutmama özellikleri sayesinde Aker ipek eşarp şampuanı kullanmanız yeterli olacaktır. Desenleri ve renklerinin canlılığını bozmadan temizleyen bu eşarp şampuanı doğaya karşı hiç bir zararı olmayan maddelerden üretildiği için de çevrecidir.

Eğer ipek eşarp üzerinde çay lekesi, kahve lekesi, fondöten lekesi vs gibi lekeler varsa bu yazımızı yeniden okuyarak ipek eşarp bakımı ve temizliği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İpek Eşarp Bakımı ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Bunların dışında herhangi bir lekesi olmayan ve ekstra bir şey kullanmaya gerek duyulmayan rutin ipek eşarp temizliği yapacaksanız Aker ipek eşarp şampuanı ile yapabilirsiniz.

Aker Ipek Eşarp Temizliği

İlginizi Çekebilir :   Kendinden Mıknatıslı Bone şal Nasıl Bağlanır Video
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status