Aker Tarçın Ekru Kombin Önerisi

Aker Tarçın Ekru Kombin Önerisi

Bugün Aker kombin önerilerinden birini daha detaylıca sizler için inceliyoruz. Aker, kombin önerilerini bizler için hazırlayarak kıyafetlerde hangi parçalar hangi parçalarla daha rahat giyilir ve giyilince daha hoş ve şık nasıl durur bunun için kombinler ortaya çıkarıyor. Bizler de sizler için bu kombinleri ele alıyor ve Aker in bir araya getirdiği bu parçaları detaylandırıyor ve fiyatlarına kadar sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Eğer Aker Kombin Önerileri ne bakmadıysanız, hemen tıklayıp bakabilir ve Aker kombinlerine görsel olarak da ulaşabilirsiniz.

Gelelim bugünkü kombin önerisine.

Aker Tarçın & Ekru Kombin Önerisi

İlkbahar aylarında biraz daha incelterek kıyafetleri, daha rahat ve pratik parçalar kullanılabilir. Manto ve paltoların yerini pardösüler, trençkotlar, kaplar yani kısa pardösüler ve giyçık diye tabir edilen fermuarlı ya da sade kemerli yine kap boylarında dış giyimlere dolabınızda yer açın.

Aker pardösü modellerinden bu kombin için rüzgarlıklı tarçın renginde pardösü seçildi. Spor duruşu, kemeri ve düğme detayları ile sadece rengine bakılarak bile tercih edilebilecek bir pardösü modeli.

Aker sarmaşıklı tunik modeli ise her bayanın tercih ettiği dizin hemen üstünde bir boyu olan, kolları çok az kısa kalan ve böylelikle pardösünün kol ucundan görünüp rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanan bir tunik modeli. Sarmaşık desenleri hemen her bayanın seveceği bir desendir. Arka kısmının siyah oluşu da sarmaşık modelinin önde yoğunlaşmasına neden olur.

Aker pileli taş pantolon, model olarak rahat, fazlaca kıyafetle kombinlenebilecek bir modeldir. Taş renginde olması bu kombin için en uygun renktir.

Aker krep saten eşarp, sarmaşık modeli ile tunik modelindeki desene vurgu yapmak için seçilmiş, kimi bayanın aynı parçada aynı modeli sevdiğini düşünürsek oldukça rağbet görecek bir kombinleme olduğu açıktır. Aker eşarp modelleri hakkında kalite, desen ve tasarımlarına söylenecek söz yoktur.

İlginizi Çekebilir :   Aker 2016 Deri Çanta Modelleri

Aker zincir detaylı ekru renginde deri çapraz çanta ise yine tarçın ve ekrunun uyumunu ortaya çıkarmak için en iyi seçim olmuştur.

Fiyatlarına gelecek olursak. Bu kombin için kıyafet ve aksesuar fiyatları şöyledir:

Aker rüzgarlıklı tarçın pardösü fiyatı : 285.00 TL

Aker sarmaşık desenli tunik fiyatı : 170.00 TL

Aker pileli taş pantolon fiyatı : 150.00 TL

Aker krep saten eşarp fiyatı : 130.00 TL

Aker zincir detaylı ekru deri çapraz çanta fiyatı : 279.00 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status