Aker Varaklı İpek Eşarp Modelleri

Aker Varaklı İpek Eşarp Modelleri

Eşarplar, renkleri, dokuları, modelleri, desenleri ve örtüş biçimleri ile bizi bambaşka insanlara dönüştürebilir. Bu yüzden insanın kendine uygun ve doğru eşarp modelini seçmek çok önemlidir. Ünlü markaların eşarp koleksiyonlarında nadide bir eser gibi korunan varaklı ipek eşarp modelleri, taktığı bayanı alır başka alemlere götürür. Elbette doğru renkler ve doğru bağlanış şekli ile.

2017 eşarp modelleri arasında varaklı ipek eşarplar ilk bakışta albenisini ortaya koyarak tesettürlü genç kızların hemen ilgisini çekecek. Aker varaklı eşarp modelleri, sadeliğin ve deseni az olan eşarbın renklerle ve varakla nasıl zarif ve şık bir eşarba dönüşebileceğini kanıtlayan eşarp koleksiyonu ile sizlerle.

Varak kelimesini duyunca hepimizin aklını gelen varaklı antik mobilyalar ya da biblolardır. Varak, Farsça’da yaprak anlamına gelen Osmanlı zamanında dilimize kazandırılan bir kelimedir. Altın varaklı deyince gözümüzde canlanan şaşaalı, altın renginde boyaların fırça darbeleriyle ince ve yaprak şeklinde izler bıraktığı objeler gelir. Eşarp modellerinde varak da yine ilk bakışta gözümüzü alan, gözümüze çarpan altın renkli detayları olan modellerdir. Desenler arasında yapılan tekrar ve bu geçişler sırasında kullanılan varak, bir nevi gölge görevi görür.

Abiye eşarp modelleri içinde de sayılabilecek bu eşarplar, normal eşarp bağlama şekli ile bağlanır. Karışık desenlerin tam tersine aynı desenin tekrarlanmasıyla oluşan bir zincir vardır. Renklerde altın rengi ara ara kullanıldığı için tüm renklerde denenmesi zordur. Genellikle sarı, turuncu, kırmızı gibi tonlarında kullanılarak renk bütünlüğü de sağlanmış olur.

Aker kalitesi ve güvencesiyle, varaklı eşarp modellerine rahatlıkla bakabilirsiniz. %100 ipek kumaştan üretilen Aker varaklı eşarp modelleri, kısa bir süreliğine büyük bir indirimle alışveriş sitelerinde satışa sunuluyor. Normal fiyatı 135.00 TL olan Aker varaklı ipek eşarp 49.90 TL gibi bir fiyata satılarak Aker markası seven ve takan tesettürlü bayanlara sürpriz yapılıyor. Siz de tükenmeden Aker eşarp satın alın.

İlginizi Çekebilir :   Çift Taraflı Eşarp Modelleri 2017

İşte 2017 Aker Varaklı İpek Eşarp Modelleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status