Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi

Gün geçmiyor ki farklı bir eşarp türü daha lügatımıza girmesin. Bu sefer çok farklı çok pratik bir eşarp modelini sizlere tanıtacağız. Bu akıllı eşarp bağlama yöntemi sayesinde çok hızlı bir şekilde ve pratik bir şekilde eşarbı 1 dakikadan kısa bir süre de zorlanmadan bağlayabilirsiniz. İzlediğinizde hayrete düşeceğiniz bu akıllı eşarp bağlama yöntemi, akıllı ismi ile piyasaya sürülüyor. Deneyenlerin görüşlerini gerçekten merak ediyorum, şahsen gerek kumaşı gerek parlaklığı ve pratikliği olsun beni mest etti.

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemleri Nasıl Yapılır

Aslında prensip olarak normal kare eşarpları bağlarken yapılan sihirli üçgen var. Kulak hizasından bir kez üste getirilerek çene altından iğne ile tutturulan kısım için de hacimli bir bağcık kısmı tasarlanmış diyebiliriz. Bu sayede iğne gerektirmeden boyun altından ve boyun görünmeden eşarp bağlamak daha kolay ve daha pratik oluyor. Kolay eşarp bağlama yöntemlerinin başında gelen bu bağlama şekli ile akıllı eşarp da hem pratik hem hızlı bağlama sağlayacak.

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi Nasıl Uygulanır

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi
Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi

Eşarp piyasasına yeni bir tarz kazandıran sefa merve internet sitesi, yine farklı hazır eşarp modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer akıllı eşarp bağlama yöntemi ile karşımıza çıkan bu model, eşarbı 2 hareketle pratik bir şekilde bağlamayı gösteriyor. Benim çok kullanışlı bulduğum bu model, kendine özgü parlak kumaşı ile de öne çıkan bir model. Aranızda kullanan varsa yorumlarını gerçekten merak ediyorum.

Desenli Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi
Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi

Bu modeller aceleniz olduğunda, bir yere yetişmeniz gerektiğinde veya özel bir güne davetliyseniz işinizi kolaylaştıracak size zaman kazandıracak modeller. Fakat bu akıllı eşarp bağlama yöntemi videosunu beğenmediyseniz sizler için seçtiğim aşağıda ki linklerden birisine tıklayıp, daha farklı özgün eşarp bağlamaları görebilirsiniz.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi Videosu

Bu modeller de çok şık her yaşa özgü eşarp bağlama modeli bulabilirsiniz. Aşağıda akıllı eşarp bağlama yöntemi videosunu yayınlıyorum, umarım işinize yarar.

İlginizi Çekebilir :   Vav Desenli Eşarp Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status