Aksesuarlı Abiye Şal Modelleri 2017

Aksesuarlı Abiye Şal Modelleri 2017

Abiye şal modelleri 2017 sezonunda farklı aksesuarların kullanımı ile çeşitlenecek, farklılaşacak ve alternatifleri çoğalacak. Genellikle bayanların görünce ilgilerini çeken objelerin başında çiçek objeleri gelir. Çiçek aksesuarları ile süslenmiş abiye şal modelleri hem şık hem de davet ve düğünlerde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Şifon abiye şal modelleri çoğunlukla düz renklerden tasarlanır. Şifon kumaş üzerine herhangi bir baskı yapılması ve desen verilmesi şifon özelliğini kaybettirir. Şifon kumaşları, uçuş uçuş görünümlerinden farkedebilirsiniz zaten. Şifonun yumuşaklığı ile başınızın tacı olacak bu güzel abiye şifon şal modellerine bir de çiçek aksesuarları da eklenince ortaya mükemmel bir şıklık çıkacak.

2017 Aksesuarli Abiye şal Modelleri 1

Aksesuarlı abiye pratik şal modelleri için kullanılan çiçekler, şal kumaşının kendinden yapıldığından göz yoracak, fazla dikkat çekecek modeller değil. Çiçek aksesuarların ortasındaki gümüş gri detayları da abiye şalların şıklığına şıklık katıyor. Düğünlerde, özel davetlerde, kına geceleri, nişan törenlerinde ya da doğum günleri gibi özel zamanlarda pratik bir şekilde yapabileceğiniz abiye pratik şallar, uygun fiyatları ile de cebinizi koruyacak özellikteler.

2017 Aksesuarli Abiye şal Modelleri 3

Aksesuarlı abiye pratik şallar, sadece çiçek aksesuarlarla tasarlanmıyor elbet. Şerit halinde ya da kare şeklinde kesilerek abiye şal modellerinde kullanılan sıralı taşlar, pırıltı ve ışıltılı görünümleri ile farklı yerlerde kullanıma olanak sağlıyor.

Yukarıdaki resimde kare taş aksesuarlı abiye şal modelinde abartıdan uzak, sade ve şık görüntüsü ile sade bir tesettür abiye elbise üzerinde çok şık duracaktır.

İşte aksesuarlı abiye şal modellerine örnekler :

İlginizi Çekebilir :   El İşlemesi Boneli Hazır Türban
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status